Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook-on azért van ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on azért van ott oldalt ő is a chat-en MINDIG, mert én néztem rá az ő adatlapjára párszor, vagy azért, mert ő is az enyémre?

Figyelt kérdés

Feladvány:

- ismerősök lettünk múltkor, csak egy db (!) üzenetváltás volt, semmi azóta sem.

- állandóan jelzi mégis, ha fenn van (kivéve ha nincs, akkor lekerül, ha be van kapcsolva nálam a chat)

- ami még furább: ha kikapcsolom a chatet, akkor nálam kizárólag olyanok vannak, akikkel beszéltem, és FB-n több interakcióm is van/volt, tehát van kapcsolat köztünk.

De ő, akivel 1x beszéltem, kikapcsolva mindig itt van a többiek között, amióta ismerősök lettünk..

Azért érdekes, mert rajta kívül eddig SENKI nincs, aki ott lenne kikapcsolt állapotban, és nem beszélünk..


Kérdés:

Azért lehet, mert én néztem rá párszor, vagy azért, mert ő is ezt csinálta/ja? :D


Nálatok hasonló tapasztalat? HA kikapcsoljátok a chatet, van ott olyan, akivel nincs semmi, nem beszéltek, mégis ott van?



2017. nov. 22. 22:30
 1/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
Azért, mert te nézed.
2017. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan, más nem figyelt meg ilyesmit?


Tudod, a kikapcsolt chat állapota az, ami fura..

Más adatlapjára is ránéztem párszor, és KIKAPCSOLT állapotban ilyen személyen nincsenek ott.. (csak akivel fb-n több interakcióm, üzenetváltásom volt) És nem tűnik el.

2017. nov. 22. 22:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Na jó, most, hogy megfigyeltem még egyszer azt a listát, van egy sejtésem, a fb algoritmusába mi játszik itt szerepet újabban. Viszont akkor én is ott vagyok az övében.:D
2017. nov. 22. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért itt kérdezed ? A kocka rovatban jobban tudnának neked segíteni.

31/f

2017. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit megzavarodtam.

Szóval, ha valakivel ismerősök vagytok, akkor hiába van ki vagy bekapcsolva a chated, akkor is mutatni foglya, hogy fent van-e vagy sem. Ha ki van kapcsolva a chated, akkor más nem lát téged, hogy fent vagy, de te látod ennek ellenére is, hogy ki van fent.

Semmi köze az üzenetváltáshoz, sem ahhoz, hogy egy nap megnézed 250-szer a profilját, és ahhoz sem, ha egy nap ő nézi meg 250-szer a profilodat.

2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy a művelt francia mondja: get a fucking life.
2017. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

A FB nem szintetikus. Attól, hogy nálad fent van valaki a top néhányban, és folyamatosan látszik a chat ablakban, még nem kivetkezik, hogy fordítva is ez történik.


Nincs összekötve egy rúddal a két név, hogy ha mechanikusan felmegy az egyik akkor a másik is 😀


A rendszer azokat teszi előre, akiknél azt gondolja, hogy kiemelten érdekel, és aktív nálad. Ha beszéltek, az persze mindkét oldal aktivitását mutatja, de ha csak nézegeted akkor az csak a tied.

Másrészt, ha te vele beszélted a top 1-10 mennyiséget, akkor a te listádra fel fog férni, nála viszont ugyanaz a kommunikáció mennyiség lehet, hogy csak a 30. helyre elég, a rendszer a fontosabb partnereit fogja előre sorolni.


Ha kicsit gondolkoznál, akkor ezt magadtól is kikövetkeztethetted volna.

2017. nov. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
komolyan nincs jobb dolgod?! amúgy a facebook nem jelzi a masik felnek hogy ki nezte meg es hanyszor. a te reszeden modosit hogy kit nezel meg gyakran vagy kinek uzensz gyakran, vagy ki az akinek uzenni akarhatnal. az hogy ki online meg mikor volt az, az nagyon csaloka.
2017. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs jobb dolgom, mert perpill ez érdekel.


7-es: Nahát, Sherlock, jó, hogy itt vagy, most aztán mondtál valamit. :)

Nem is erre gondoltam.

Sehol nem írtam, hogy arra gondoltam, hogy azoknál az embereknél én is ott vagyok, akik nálam ott vannak, és azt sem, hogy ez kizárólagos vagy kölcsönös lenne.


Amit írtál, abba számomra nem volt új infó. ;)

Egyébként már rájöttem a válaszra, szóval már nem releváns a kérdés.

(Nem mintha értelmes válasz jött volna, valóban a tech részbe kellett volna kérdeznem)

2017. nov. 23. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Te nézted sűrűn, azért dobja ki oda.

Nekem is van olyan, hogy 1 szót nem beszéltünk, de nézegettem a lapját, és a chat ablakon 2-3. helyen van.

2017. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!