Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küldenél szexi képet magadról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenél szexi képet magadról olyan srácnak, aki külföldön él és még nem találkoztál vele?

Figyelt kérdés
Hetek óta beszélünk(chaten és hangüzenetekkel), rengeteget segít a nyelvtanulásban, néha kéri, hogy küldjek olyan képet, mert nyilván tetszek neki...de én még bizonytalan vagyok, inkább akkor küldenék olyat, ha már találkoztunk :D Szerintetek?

2017. nov. 21. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Soha senkinek nem küldenék szexi képet. Arc nélkülit se. Még akkor se, ha szexi lennék.

Ami egyszer felkerül az internetre...

2017. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az előttem "szólóhoz" mérhetetlen elővigyázatlanságnak tatom ha alul öltözött képek készülnek. A páromnak sem küldök nem hogy egy idegennek.
2017. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2017. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SOHA, SENKINEK NEM!
2017. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Helyes, én sem fogok :) Meg is bánnám utána.
2017. nov. 21. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Gyökér hígagyú liba -.-

Képes voltál feljönni ide és ezt megkérdezd, és visszaigazolást kérni erről?

Pffff.....

Eszed kb annyi mint egy szabadnapos hintalóé.

2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
#7 Nyugi kisöreg a te válaszaid alapján neked sincs sokkal több eszed :))
2017. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 és egy ilyen kommentnek mi értelme van? Te fogod eldönteni, hogy ki milyen kérdést írhat ide? Vegyél már vissza kicsit...ha olyan értelmes lennél, mint amilyennek hiszed magad, nem engednél meg magadnak ilyen undorító stílust.
2017. nov. 21. 17:44
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy nekem több eszem van? :D

Sose írtam ilyet.


Kisöreg! ;)

2017. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!