Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/Lányok, egy randi alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, egy randi alatt mennyi idő után érzitek azt, hogy nem akartok folytatást?

Figyelt kérdés

Most csak azokat az eseteket nézve, amikor nem jön be a srác. (Főként netes ismerkedésnél, amikor a netes beszélgetés alatt még szimpatikus és ezért létrejön a randi is.)


Már rögtön az elején a srác kinézete alapján eldől a dolog, vagy egy bizonyos idejű társalgás után, ha nem jön a szikra, vagy pedig már csak a randi végén/után gondoljátok végig a dolgot?



2017. nov. 24. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szabályszerű. Lehet, hogy tényleg már az elején nem fog meg benne valami, lehet, hogy a közepén mond valamit, ami miatt felejtős, lehet, hogy a végére jövök rá, hogy megjátszós. Bármi lehet.
2017. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 logikus abszolút :) Akkor még annyival egészíteném ki a kérdést, hogy akinek tapasztalat van, melyik eset mennyire volt gyakori?
2017. nov. 24. 22:29
 3/11 Mcgalagony17 ***** válasza:
90%

Nálam az is előfordult már, hogy első percben kiderült a szimpátia és a kémia hiánya, de olyan is, amikor a beszélgetés vett nem kedvező fordulatot. A kémia hiánya miatti kezdeti nem tetszés a gyakoribb az én esetemben.


23/N

2017. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Van csaj akinek már az első percben nyilvánvaló, de azért általában ezt csak a randi végén mondják meg, miután kifizetted a fogyasztást. Nehogy már elbukjon egy 500 forintos kávét.
2017. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Volt olyan, hogy a kinézetétől nem tudtam eltekinteni. mutatott magáról egy képet, a fényképeken kinézett valahogy, és ha ennek köze nincs a valósághoz, az nem csak azért visszataszító, mert nem tetszik, hanem mert hazugság és manipulácó.


Ha külsőre oké, az első randi végét kivárom. Nagyon gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy korábban el tudjam dönteni, mert én fordítva vagyok bekötve, ha nincs okom nem rábólintani a második randira, akkor rábólintok. Ha látom rajta, hogy figyelmetlen, buta, bunkó, vagy nyomul, segget nyal, akkor nem akarok vele találkozni, és az első ilyen megnyilvánulása után már figyelek, hogy vajon mennyire jellemző rá az adott dolog, vagy csak egy véletlen félrement megjegyzés/viselkedés. A második randin ha megvan a kémia (vagy az elsőn), akkor folytatjuk, ha másodszorra sem érzem azt a kis pluszt, amitől valakibe bele tudnék szeretni, akkor közlöm, hogy nem, nincs értelme tovább húzni.


Általában a működő kapcsolataimban az első randi végén meg akartam csókolni a fiút. De sokan meg nem engednék ezt sem.

2017. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

"hanem mert hazugság és manipulácó"


Igen, mondjuk szvsz a sminkelés is az :)

2017. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, te is sminkelhetsz.
2017. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

A smink nem.:) Van sminkes és smink nélküli képem is (igen, én mertem ilyet kirakni, mert leszarom, kislányosabb fejem van anélkül, de ennyi), láthatja, hogy kit visz randira, és azt is, hogy többet jelenek meg sminkben, mint anélkül.


Akkor átbszás az egész, ha a képen egy más ember van, mint akit a hétköznapokban fogok látni. Ha a képen van szakálla, amúgy meg nincs, ha a képen be van állítva a haja, amúgy meg leszarja. Bármilyen változás a képek alapján várthoz képest lehet nagyon visszatetsző. Ritka az, amikor a másik másképp néz ki, de még úgy is vonzó, vagy vonzóbb is. Az ember a párja önreformálásait jobban tolerálja, mint azt, hogy várt valamit, és nem azt kapta.

2017. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy nem olyan szép külsőt egy baromi jó személyiség tud kompenzálni. De azért az első 20-30 percben nagyjából eldől a dolog.

Neten nem ismerkedem, de írásban is kitűnik számomra, ha valakivel nem tudnék normálisan elbeszélgetni.

2017. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy első percben eldől,ki szimpi ki nem,de nekem nagyon sok olyan esetem volt,hogy első percben nem volt szimpi,sehogy sem,de minél többet beszélt,annál inkább az lett :) Meg a fordítottja is,ez nem meghatározó.
2017. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!