Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek egy eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek egy eléggé félénk fiúval randin?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek bejövök, jövő héten találkozunk. Nagyon ellentétesek vagyunk, ő nagyon távolságtartó és magának való, én pedig nagyon társasági ember vagyok, szeretek pörögni és társaságban lenni. Viszont nagyon tetszik, és úgy látom, bejön neki, amilyen vagyok, de mégsem akarom elijeszteni. Elég “ nagydumás “ is vagyok. Mit tanácsoltok, hogy viselkedjek, hogy ne ijesszem el? 23/L
2017. nov. 26. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogd vissza magad, hagyd őt is érvényesülni. Ergó, ne járjon állandóan a szád.

Légy kedves és türelmes.

2017. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adj neki teret, hogy megnyíljon.

"Légy türelmes és kedves" - ahogy az első írta, ez egyébként mindig sokat segít...

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged nem foglalkoztat a dolog, hogy egy ennyire eltérő személyiségű pár valószínűleg hosszú távon nem fog tudni megmaradni egymás mellett? Te sem leszel már csöndes és visszahúzódó, és valószínűleg ő sem lesz soha egy társaság közepe típus. A hasonló a hasonlót vonzza - ez a nagy igazság, az ellentétek vonzzák egymást meg egy orbitális marhaság.
2017. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csavard be a vámpírfogaidat és úgy mosolyogj rá. Biztosan sápadni fog ^^
2017. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rögtön hozzámenni szeretnék, egyelőre csak ismerkedünk, aztán majd kiderül, mennyire gond ez, de azért köszi :)
2017. nov. 26. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk természetesen. Felesleges megjátszani egy pl visszafogottabb viselkedést, ha tényleg tetszik neki a stílusod. Lehet ő sem feltétlen távolságtartó meg ilyenek, csak nem ismer és nehezebben nyílik meg. Persze nem tudom mióta ismeritek egymást, ez attól is függ.
2017. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3: "Te sem leszel már csöndes és visszahúzódó, és valószínűleg ő sem lesz soha egy társaság közepe típus."


Akkor én vagyok az egyszemélyes gyevi bíró x) Gyerekkoromban pláne, de kb. húszas éveim végéig ilyen voltam, aztán szépen lassan ez átalakult pont azzá az ellentété amilyen a topikot megnyitó hölgy személyisége és ezt nem magamra erőltettem, hanem így esik jól ma már. :) Az ember változik, ki jobban. :)


kérdésre válasz: bennem is felmerült a kérdés, hogy ennyire eltérőek vagytok ilyen téren, akkor az hosszútávon mennyire lesz/lenne akadály kettőtök között esetleg. Változni lehet, persze. :) De ja, annyit feltétlen tegyél meg, hogy "ne nyomd agyon" szegényt első körben! :))


Kíváncsi leszek! :)

2017. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen nehezen ment egy társalgás fenntartása, nem csak randihelyzetben. Írják mások, hogy fogd vissza magad, hagyd kibontakozni, hát a lóf**t. Egy ilyen helyzetben az adja a legtöbb szorongást a fiúnak, hogy úgy érzi nem fogja tudni fenntartani a társalgást. Épp, hogy beszélj sokat, ha jönne a csend ugorj más témára. De közben kérdezz is, és ne fojtsd belé a szót, ha épp olyan területre tévedtek. Így idővel feloldódik majd, kap egy csomó infót rólad, amivel kapcsolatban tud majd ő is beszélni. Szóval eleinte vedd át a terepet, ha látod, hogy belejön, akkor húzódj háttérbe, de légy készen, hogy ha jönne a kínos csend, akkor újra elővedd a beszélőkéd.
2017. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!