Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban könnyebb csajozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyebb csajozni egy BMW-vel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 23:06
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

Nem értem, hogy írhatják sokan hogy nem segít. Ez egy jo nagy önámítas. Átlag Feri is elakarja hinni, hogy a 180as fizujaval meg az 1millios autóval megkaphat olyan nőket, mint Jómódú Karcsi a 20 milliós autójával meg milliós keresetével.

Es persze azok a csajok is tagadjak akik nem ütnek meg egy bizonyos szintet kulsoben es a büdös életbe se mennek oda hozzajuk ilyen palik .

Tehat ha 10+ milliós modell, akkor egyértelműen könyebb. Nem fog helyetted becsajozni de segíthet. Hisz egy ilyen értékű auto, azt üzeni, hogy sikeres es jómódú vagy. Es ez igenis számít a nők nagy részének es ez nem csak a ribikre igaz. Ilyen a társadalom, ennyi.

2017. nov. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Új BMW-vel felszedhetsz aranyásókat, ha kizárólag az autó alapú csajozást, és az erre fogékony lányokat nézzük, míg egy 13 éves, Németországból hozott E46 320d "sláger" BMW-vel leginkább buta pitsákat szedhetsz fel, akiknek semmiről nincs fogalmuk, de felismerik a propellert a kocsi elején.
2017. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az ég kék?
2017. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bmw meg társai tucat autok...
2017. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mit mutatna egy olyan kutatás, amiben a résztvevőknek semmi más nem változik az életében, csak a kocsija. Gyanítom, hogy ugyanolyan sikertelenek maradnának. Nem a kocsi itt a lényeg, hanem az, ami mögötte van. A kocsi státuszszimbólum, ami utal az illető vagyoni helyzetére, sikerességére az életben, és a státuszára, a helyére a ranglétrán. Ha egy alja suttyó buta némber vagy, hiába lesz kocsid.
2017. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
BMW 520D-m van (2013), 2 évesen vettem, fehér, M-Paket. Van saját újépítésű lakásom is, 44m2. Még soha nem volt barátnőm, nem vette még rám magát egy csaj sem, csak hivatásos nővel voltam eddig. Ennyit erről.
2017. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, hiába van pénzed, az nem fog helyetted nőt találni. Én csak azt mondom, hogy ismerkedés során előny, növeli az esélyeidet sok nőnél, persze nyilván nem mindenkinél. Viszont nem egy Jolly Joker vagy ütőkártya, ami rögtön nőt szerez neked. El tudom képzelni, hogy van olyan kocsi is, mondjuk. :D De az olyan nő is lesz.
2017. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Heraclius: 16-os vagyok. Nem is vártam el soha hogy emiatt csajom legyen, nem azért vettem semmit. Csak mondtam hogy hülyeség ha valaki azt hiszi hogy egyenes út lenne bármilyen márka vagy tárgy a nőknél. Persze biztos van olyan gazdag akire csak amiatt mennek rá, már nem számít ott a nőnek hogy beég a vén, ronda palival de őszintén: kinek van szüksége (férfiként is) olyan kapcsolatra amiben nem szeretik őt? Ezért nem is virítok semmivel, nem használom fel a javaimat ilyen célokra. Ha lesz egy nő akinek egyszer megtetszem, elfogad, megszeret, annak mindenemet odaadom. De semmi érzelemért cserébe nem. Addig maradnak a “profi nők”.
2017. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#16 Tudják rólad a nők, akiknél próbálkozol, hogy van BMW-d és lakásod? Mert ha nem, akkor olyan, mintha nem is lenne.
2017. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már...a legjobb csajozós autó, a Fiat 126p! kicsi és cuki is egyszerre. :)
2017. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!