Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok elhívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elhívni egy nőt se randira?

Figyelt kérdés
40-es, elvált férfi vagyok és kb 32-35-nek néznek mások. Évek óta nem tudok senkit sem randira hívni és nem értem az okát. Ápolt vagyok, sportolok, jól öltözök. Mindernki mond valami indokot, amit vagy elhiszek, vagy nem. Nem hiszem, hogy milliomos celeb-nek kell lenni a párkapcsolathoz.

2017. nov. 28. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz elhívni? El tudsz te, csak nem mennek el rá.
2017. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben! Hol próbálkozol? Milyen módszerrel?
2017. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a sportpályán, néha a főutcán sétálva, interneten ( társkereső oldalak, facebook), néha plázában is. és a tánciskolában is. de időpontot nem tudok leegyeztetni vmiért.
2017. nov. 28. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor éppen nem érnek rá. :)
2017. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként szerinted ki szeretne valakinek a második felesége lenni? :D
2017. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokat kell próbálkozni. Nagyon sokat. Lehet, hogy csak az 50. kísérlet vezet randihoz. A sikerarány persze nagymértékben függ a külsődtől (ami talán nem annyira megnyerő, mint gondolod), és a szövegedtől is. Mivel szoktak elutasítani?
2017. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok, talán azért. Általában az a válasz, : van barátom, most nem akarok senkit, nem érek rátanulok, stb.de ennek a felét hiszem el kb.
2017. nov. 28. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, egyértelmű, hogy ezért nem megy el senki!
2017. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Valaki egyszer már hozzáment... Szóval nem az alacsonyságával van a legnagyobb baj. 2 Dolog változott az első házassága óta. Elvált lett, és öregebb.
2017. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. De az is otthagyta.
2017. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!