Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után nem keres a srác!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után nem keres a srác! 5 nap telt el. Teendő?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, volt csók is. Nem feküdtünk le, mielőtt valaki azt hiszi.Viszont a randi óta nem keres, előtte meg napi 4-5 sms, telefonálás.

Sosem voltam ilyen helyzetben. Én sem kerestem, mert akármenyire is 21. században élünk, úgy vélem, a férfi keresse a nőt, és ne a nő szaladjon a férfi után.

Gondolatban újra lejátszottam magamban a randit, tetszem neki, láttam rajta. A randi végén ezt mondta: örültem, hogy megismertelek! Ezt a mondatát nem tudom hová tenni, akkor ez egyfajta elköszönés volt, ha nem keres. Igaz? De akkor minek örülne, hogy megismert?! Illedelmességből mondta volna?

Lehet túlságosan ráparázok, de nagyon kellemetlen számomra ez a helyzet.

26/n



2017. nov. 28. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg tőle
2017. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
70%
Azért rácsörögnék, hogy mi van vele. Szerintem nyugodtan megteheted, hiszen előtte sokat beszélgettetek. Ha hallod a hangján, hogy nincs feldobva attól, hogy hívtas, legalább megtudod, hányadán állsz vele.
2017. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
69%

Attol még nem futsz utánna ,hogy írsz neki vagy hívod.

N25

2017. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tisztel meg annyival, hogy rádírjon legalább annyit, hogy ne haragudj, de... (Ideillő kulturált elköszönés), akkor megette a fene... :(

Szerintem.

2017. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 MolotovPunk ***** válasza:
15%
Próbáld keresni te őt telefonon.Lehet,hogy a srác pont azt várja érdekled e őt.Egyébként ilyen taktikát én is csináltam anno,kicsit vártam,hogy keressen a lány.
2017. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
13%

3as vagyok.

Meg keresett elötte eleget ,neked is ugyan annyi mint neki.

Valoszinű nem tünsz neki érdeklődönek.

2017. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Épp ez dühít engem is, hogy neki is ugyan annyiba telne keresnie engem, és mégsem teszi meg.

2017. nov. 28. 16:01
 8/62 anonim ***** válasza:
67%
Nincs teendőd.
2017. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
99%

Ne haragudj meg, de ha valaki engem érdekel, akkor a randi után még be se csukta az ajtót, miután hazakísértem már írok neki valami szépet, hogy de jó volt stb.


Nem, hogy napokig nem írok semmit...nem akarlak elkeseríteni, de valószínű nála az a mondat az elköszönés volt "örökre", amit a végén mondott.

2017. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%

Itt már megkaptad a megfelelő választ, ne írasd le még egyszer!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2017. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!