Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy telt lányként vonzódjon hozzám egy vékony srác?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon kövér (mások szerint egyáltalán,persze én annak érzem magam:)))

Láttatok már vékony pasi és telt lány párosítást? Nem volt furi?



2017. febr. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem csak láttam, olyan is volt, hogy én voltam a vékony srác. :) Nekem tetszett.
2017. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Láttam. És nem. Az egyik lány az edzőterembe ahova jártam kezdet el járni, hogy formálja a testét. Mit ad az élet: az edzőterem tulaja és vezetője, a fő fittman felesége lett, és két szép gyerek anyja. Ő a mai napig is olyan töltött galamb kinézetű, de a férje szereti.


A másik srác az street workoutos. Ő inkább olyan kis szálkás, izmai szolidak, vékony a srác. A barátnője szintén molett.


Nekem nem furcsa. Sőt egy kicsit talán jobban is tisztelem ezeket a kapcsolatokat, mert itt tényleg nem arról szólt a történet, hogy meglát, "de jó nő, de jó pasi, egymásnak estek, azt majd kitalálják, hogy működik-e".


Ha szeretitek egymást, akkor csapassátok. Nagyon nagyon nehéz megtalálni a társunk és csak azért mert "nem illünk össze" biztos, hogy nem szalasztanám el a lehetőségem a boldogságra.

2017. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nem egy olyan ismerősöm van ahol a srác kifejezetten vékony,a nő meg a molett kategória felső határát súrolja,inkább kövér már.Jól megvannak,házasok gyerek(ek) is van(nak) már.Te fogadd el és nem lesz gond
2017. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, exem kb 10 kilóval nehezebb volt nálam és több mint 10cm el alacsonyabb.

Simán lehet.

De nem egy ilyen van ismerettségi körömben.

Főleg ha szép az arcod, nekem az sokat számít, inkább arcra legyen szép mint testre tökéletes. Èn így gondolom, és még sokan mások.

2017. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán. Főleg, ha szép nagy melle is van hozzá...
2017. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen párt láttam. Nekem is teltebbek voltak a barátnőim. Gondolom van rajtad 2 kiló felesleg és máris telt lánynak tartod magad. :D
2017. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kepet!

N

2017. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!