Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nektek melyik telefonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek melyik telefonos applikációs társkeresők voltak a leghatékonyabbak?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a badoo, tinder, jaumo,meg párat még de nem ért semmit egyik sem. Olyan kellene, ami valóban hatékony.
2017. nov. 28. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A firefox, azon belül is a gyakorikérdések webszáááájt.
2017. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem ezekkel az applikációkkal van a baj, hanem veled.


De most komolyan, bántás nélkül, őszintén.

2017. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Első 🤣🤣
2017. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tinderről volt egy komoly kapcsolatom. Valami névtelen társkeresőről is összejött pár lány néhány éve.

Nem az alkalmazás fogja meghatározni, hogy mennyire vagy hatékony. 50% kinézet, 40% szerencse és 10% személyiség.

2017. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Egyik sem. Nem ismerkedek olyan tré helyeken, mint amilyen az internet.
2017. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3

Ez az igazság. :)

2017. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2. Figyelj,Neked hány csajod van?? Általában az ilyen beszólogatók a legnagyobb Lúzerek!
2017. nov. 28. 22:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Legroszabb,akkor hol szoktál ismerkedni?
2017. nov. 28. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Szemétkupacban is lehet találni aranyat. Eddig mindig így csináltam. Szenny oldalakra mentem fel, ahova az ember csak trollkodni, hülyülni, kiélni a perverz hajlamait jár fel. Furcsa, hogy esdig mindig ilyen helyeken találtam meg az “aranyat”. Olyan lányt aki normális, kedves, szép stb.

Szerintem ehhez szerencse+sors kell.

Ha jól számolom, kb 6 év alatt, 4 lányt találtam így. De az a 4 tényleg normális lány volt. És átlagon felüli szépséggel rendelkeztek. Senkinek semnajánlom az efajta oldalakat. A szerencse ritkán köszön, a sors meg próbára tesz.

Szóval, óvaintelek.

Próbálj meg valahogy máshogy szerelmet találni.

Lehet így is, hogy neten, és akkor “na nézzük ezt az oldalt, azt az oldalt” de ez így nagyon időigényes és fárasztó, legfőképp lelkileg, érzelmilg. És fizikailag is, na meg pazichésen is tönkre teszi az embert.

Akkor inkább több értelme van, random ráírni egy lányra facebookon.

Próbálj meg a való életben keresni valakit, esetleg a hobbid próbáld meg tágabb tekintetben keresni. Teszem fel vannak közösségek, csoportok stb....

2017. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#nyolc

A legrosszabb nem szokott ismerkedni

2017. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!