Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes felhozni a "mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes felhozni a "mi is van köztünk" beszélgetést?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy így-úgy már felmerült, de sajnos én még mindig nem vagyok biztos benne, hogy ugyanazt akarjuk. Valahogy úgy érzem rajta hogy lelkes a dolog iránt, de közben meg sokszor mond olyanokat hogy nem akar pl hitegetni, meg nincs kapcsolat ellen, de most csak úgy elvan. Szeptemberben ért véget egy komoly kapcsolata, és most azt mondja nem akarja megint feladni a haverokat meg mindent egy csaj miatt (ami mellesleg teljesen oké) de pont emiatt elég kevés ideje jut ugymond rám. Nem is lenne ezzel igazándiból gond...csak ugye igy én nem érzem magam "bebiztosítva". De közben meg már februárra is tervezget közös programokat....szóval kb fogalmam sincs.

Szerintetek nagyon ráakaszkodás ha én hoznám fel a témát? Mert pl rohadtul nincs kedvem belemenni egy olyan kapcsolatba ahol csapja a szelet mellettem másnak is...de azt sem akarom hogy találkoztunk 3x de már azt kérdezgetem hogy na mi is ez.



2017. dec. 2. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lehet még. Nem tudni miért mentek szét az előzővel. De úgy néz ki nem tesz bele sok energiát egy kapcsolatba. Így viszont kérdés, te mennyire számítasz... Úgy tűnik, mint akinek mindegy...
2017. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell 4-5 hónap mire kiderül mi is van valójában.Én hamarabb nem kérdeznék rá.
2017. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint neki mindegy, tehát ő passzív magyarán.
2017. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az előző elhagyta egy másikért. Hát ja...lehet hogy igaz hogy nem fektet bele nagy energiát, és már itt megbukott, mert nekem meg kicsit több kellene.
2017. dec. 2. 15:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért a 4-5 hónap szerintem sok ahhoz hogy kiderüljön hogy most csak dugni vagyok e jó...=D Mert itt most félreértés ne essék, nem arról van szó hogy most komoly e vagy sem, csak szimplán hogy csak én velem ismerkedik és akár még komolyra is fordulhat, vagy esetleg mindenivel jól érzi magát.
2017. dec. 2. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy azt a kapcsolatot is ilyen bedobással folytatta...
2017. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
A barátod nost nem szerelmi kapcsolatban él veled ahol jövõtök alapozná vagy szerelmes lenne. Egyszerûen ez neki lazán, semmi felelõsséggel, csak amíg nincs probléma Élvezi s nem egyedül veri ki exe hiányában.
2017. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Egy éjszakás is fordulhat komolyra...bármi fordulhat komolyra.

A legtöbb nő szerintem ezzel rontja el, hogy türelmetlen.

Ha bizonytalan vagy kérdezd meg tőle ismerkedik e másokkal is, mert ha igen, az neked nem fér bele, pont.

De a kérdésedből az jön le, hogy ezt meg félsz megkérdezni tőle.

2017. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemrég ért véget egy kapcsolata, nem is biztos, hogy rögtön egy másikba kéne ugrania.
2017. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%

Légy türelmes, a 4-5 hónap tényleg nemsok, de úgy is érezni fogod minek mikor van ideje.


19L

2017. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!