Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyem rendbe a lelkét és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem rendbe a lelkét és utána randizzunk?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok ő 35.


Édesanyja elhagyta kiskorában, apukája nevelte fel. Ezt kb azonnal elmesélte nekem, de bárki másnak is mesél erről. Gyakran sajnáltatja magát, a "szemét ex, aki megcsalta, pedig ő mindent megadott neki, szerelmes volt, odaadó, stb." Nekem ez így magas, akit jól szeretnek, az nem válik el, nem? Mármint, neki volt egy felesége is, aki úgy ment hozzá, hogy már előtte is szeretője volt. Igen, a nő sem normális, ez nekem is magas...

De úgy érzem, engem csak kihasználna. Anya és feleségpótlék lennék, vagy valaki, akivel családot alapíthat, de nem szerelemből.

Tele van elfojtással, borzasztó szeretethiányos, ragaszkodó, szánja magát...


De alapjában véve helyes srác és romantikus férfi. Ki tudná ezt heverni vagy felejtős?


2017. dec. 2. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi akarsz lenni, társ, vagy pszichológus?
2017. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran beszél az ex dolgairól, akkor még közel sincsen túl rajta. Ha nem is anyaszerep, de a vigasztalót mindenképp neked szánja. Ha már most úgy érzed, hogy kihasználna, akkor felejtős.
2017. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább felejtős.
2017. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért felejtős? Érdekel más hogy látja.
2017. dec. 3. 00:11
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfi ennyi idősen ne legyen rinyagép.Nem ő az egyedüli a világon aki így nőtt fel,és annak sincs értelme hogy az exeit szidja,mert az is baromság.Ismerkedést meg nem sajnáltatással kezdünk,ennyi.Ha neked annyi a lényeg hogy helyes meg romantikus,hajrá,majd rájössz.
2017. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

"Egy férfi ennyi idősen ne legyen rinyagép."

Mert egy nő legyen? Vagy az inkább oké? A kérdésben szereplő férfi betegnek tűnik, elég tahó dolog így beszélni róla.

2017. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Miért felejtős? Mert 35 éves, 10 évvel idősebb nálad, és egy rinyagép. Nőben sem vonzó, na de egy férfi(?)ben?

A lelkét szakember tudja rendberakni, nem te. Ez a megmentő játszás nem szokott bejön.

Tegye rendbe maga az életét. Nem működik az a kapcsolat, ahol az egyik fél egy lelki roncs. Legalább is nem lesz igazán megfelelő.


"akit jól szeretnek, az nem válik el, nem"

De igen, ha ő már nem szereti a másikat.

2017. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez kevés infó még nem csak nekünk hanem neked is. Ismerd meg ha helyes romantikus akkor próbáljátok meg nem kell túlagyalni. Ha közben kiderül hogy nem jó választás volt akkor meg megegyeztek és kettémentek.


Szerintem próbáld meg mert egyik ember sem tökéletes mindenkiről fel lehet állítani egy diagnózist.


A szeretetéhség meg sokmindenkiben meg van végül is részben ezért is keresünk párt magunknak, hogy szerethessünk és szerethessenek.

2017. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne akarj a megmentője lenni. Ez szerintem nagyon fontos, éd elhiszem, ha nem értesz velem egyet, de onnantól, hogy te érzelmileg ebbe bevonódtál, nem tudsz már úgy segíteni sem, és könnyen megeshet, hogy behúzna az egészbe, és valóban kihasználna pont emiatt. Nagyon sok az ilyen reménykedő nő, aki elhiszi, hogy ő fogja a rosszfiút "megváltani". Nos, ez a valóságban nem így megy. Több a bántalmazó, kihasználó kapcsolat ennek eredményeként, mint valami kiegyensúlyozott.


A másik, ha nem is használna ki, azáltal, hogy te segítesz neki ilyen nagy volumenű dologban (ami szerintem az érzelmek miatt amúgy sem lehetséges effektíven, de tegyük fel, hogy mégis), kialakul egy alá-fölérendeltségi viszony, ami nem egy egészséges kapcsolat ismérve. Pont ahogy egy terapeuta-kliens relációban, vagy egy tanár-diákban.


A másik, nem vagy szakszerű segítség. Ők általában csak több kárt okoznak, mint amennyi jót tesznek, akár maguknak is. Ez a férfi alsó hangon 30 év, de inkább az egész élete sarát cipeli most magán, egy ilyet még annak is nagyon kemény munka rendbepucolni, aki ért hozzá, akár évek munkája. És akkor mellé ott van a tény, hogy ő nem akarja ezt egyértelműen. Ez pedig két irányba vezet általában, a jobbik, ha lezár, és megszakítja veled egy ponton a kapcsolatot, a kevésbé jó, ha ez benne agressziót ébreszt, és elkezdődik egy olyan játszma, amiből valószínűleg ő jön ki győztesként, mert te már érzelmileg kötődsz, ő pedig nem biztos, pláne, ha érzékeli ezt a "megváltoztatási" vagy "mélyre ásási" törekvést.


Maximum, nagyon maximum óvatosan kicsit megvárod, amíg a kapcsolatotok stabilabb lesz, és elmentek párterápiára, vagy elküldöd te szakemberhez. Csak én ebben az esetben is inkább téged féltenélek, nem tőle, hanem hogy a helyzet számodra csalódás lesz, vagy nem azt kapod tőle, amit szeretnél.


Apróságokban segíteni, vagy kis, tanács/irányadás jellegű próbálkozások elférnének, én is megtettem ezt a páromnak, és adtam neki ahogy tudtam annyi hitet, hogy merjen meglépni az életében olyan lehetőségeket, amikhez megvolt a képessége, csak a mersze nem. De itt konkrétan azt kellene felülírni, amire ő eddig is építkezett. Ez nem fog menni így, pláne olyasvalaki által, akit nem önként kért erre.


Viszont ha folytatod, arra készülj, hogy akár menni fog, akár nem, ez belőled jókora darabot ki fog venni. Szóval azt kell eldönteni, neked mi mennyire éri meg...

2017. dec. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotokban is így viselkedne. Ha saját magától nincs igénye a változásra, akkor melletted sem lesz. A fejlődés igénye belülről kellene, hogy jöjjön, nem kívülről. Te pedig nem vagy szakember. Előbb lenne eleged az egészből, abból, hogy csak te vállalsz mindenért felelősséget. Ez az ember egy energiavámpír, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Vagy van bármi hasznod abból, hogy a kisfiús picsogását hallgatod?
2017. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!