Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről az ötletrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az ötletről? Tetszene ez egy férfinek?

Figyelt kérdés
Randizok egy férfivel, viszont én szeretném ezt az egészet magasabb szintre emelni! Arra gondoltam, hogy megfőzném neki a kedvencét, és meghívnám magamhoz vacsorázni. Itt a hangsúly azon lenne, hogy csak ketten vagyunk, nincsenek ott idegen emberek, kedvem szerint teríthetnék meg, és valami hangulatosat is belevinnék a dologba. Pl. fények, gyertya stb.. Tetszene ez egy férfinek?

2017. dec. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Tetszene, de csak akkor csináld, ha már lefeküdtetek, vagy egy jól sikerült este végén készen állnál rá, mert ez a felhívlak magamhoz dolog eléggé afelé mutat.
2017. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszene. De ne csodálkozz, ha téged akar majd desszertnek!
2017. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmam sincs, nem ismerem az adott embert. Hány randi volt és hány évesek vagytok? Ha romantikusabb beállítottságú, talán bejön neki. De az elején nem játszanám ezt be.
2017. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig még nem volt szex, akkor számíts rá, hogy egy ilyen magánakció után tutira lesz :D Szerintem a legtöbben ilyen végkimenetelt vizionálnak ilyenkor. Szóval biztos tetszene neki, de szerintem vacsi közben már a tenyerét fogja dörzsölni, mert már sejteni fogja, mi lesz kaja után :D
2017. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!