Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék a csávónak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék a csávónak? Kicsit hosszú story de olvassátok el! (lenn részletek)

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, és gimiben megimsertem egy lányt, de nem randiztunk, csak volt h közösen kajáltunk, meg sokat dumáltunk stb...nekem már akkor is tetszett, gyönyörű kék szemek, hófehérbőr, derékigérő barna haj, és olyan humorérzék, ami kevés embernek adatik meg. aztán gimi után én orvosin kötöttem ki, és pár év után összefutottunk a könyvtárban, mire kiderült h ő is itt tanul csak más szakon.1,5 évvel ezelött még összeültünk néha tanulni barátainkkal, aztán eltűnt, most viszont bejelöltem pár hónapja facebookon, és próbálkoztam mondogatni neki hogy találkozzunk, meg bejön nekem DE itt jön a bibi. neki van pasija kb 10 hónapja, és eléggé odavan a csávóért :| ezért nem is vette jó néven h kommentálgattam nyomulósan a képeit tevékenységeit stb. Nekem viszont kell ez a lány, és a csávója egyszerűen irritál :@ akarok valamit írni a pasasnak, hátha bekavarok, és elhidegül a lánytól. Tudom aljas húzás, de ez van... akarom ezt a lányt!!! ötlet? mit írhatnék a pasinak? azt mégsem hogy lécci szakíts vele, de valamit!
2010. jún. 1. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Megkúrtam a barátnőd... azt mondta, nagyobb farkam van, mint a testvérednek, de azért nem nyalok olyan jól mint az apád."
2010. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
LOL nem rossz, de valami ravaszabb, értelmesebbet kérnék :-)
2010. jún. 1. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
attól hogy irritál a pasas, attól még egy gerinctelen köcsög vagy :D
2010. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tibi vagyok, de hódítani akarok!
2010. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te egy gerintelen f*aszrágó köcsög vagy!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha szereted a lányt hagyd hogy azzal legyen boldog akivel ő akar. attól még szeretni fogja és ha kiderül a dolog akkor téged fog utálni és akkor az egészből már nem lehetne soha semmi, de így még talán van esélyed a jövőben. tudom hogy ez így most hülyén hangzott de én is szenvedtem 2 évet ilyen dologgal csak egy fiú után:( nagyon rossz volt. kitartás
2010. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem oltást kértem, hanem ötletet, hogy mégis mit írhatnék a csávónak! Nekem elborult az agyam, és nem írnék szépet asszem neki, valami lényegretörő levél, amiből kiderül számomra hogy a csávó komolyan gondolja-e a lánnyal, mert ha nem... én átveszem a helyét.
2010. jún. 1. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod veretni magad a csávóval nyugodtan sértsd meg, aztán majd számolj be :D és a csaj is megutál egy életre :)
2010. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha úgy állítanám be a lányt, mint aki nem hűséges típus, és jobb ha a csávó vigyázz vele? magyarul a csávó érdekét képviselem azzal, hogy szóltam előre :D az nagyon átlátszó? :-p
2010. jún. 1. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy laposra fog verni, a csaj meg egy életre megutál. Ha velem ezt eljátszaná valaki én is lecsavarnék neki egy k*rva nagy pofont és soha többet nem akarnám látni. Ezt fogod vele elérni, ha megcsinálod.
2010. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!