Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolatban ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban ismerkedés?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném akik távkapcsolatban élnek, éltek.


Van egy nő aki megtettszett, főleg belsőre. Talán passzolnánk. Összeszedtem minden bátorságom és felhívtam, elmondtam hogy nekem mennyire szimpatikus, és elhívtam egy találkozóra. Rögtön mondta hogy van egy távkapcsolata. De barátilag találkozzunk.

Na most én mindig azt mondtam hogy nem zavarnék bele más kapcsolatába. Viszont most úgy érzem mindenképp találkoznom kell vele és meg kell ismernem, és talán később kialakulna valami. Tudom hogy emberek nem lépnek ki olyan könnyen kapcsolatokból, nekem is volt ilyen.... lehet nem is jó a kapcsolata, és már mondjuk érik benne hogy szakítanak. Tudom az sem jó ha valaki egyik kapcsolatból ugrik a másikba.

Szóval több aggodalmam is van ezzel kapcsolatban és tényleg nem akarok semmilyen kapcsolatot szétverni, de most nem bírok magammal. Azt tudni kell rólam hogy nagyon ritkán merek kezdeményezni, magam is csodálkozom hogy fel mertem hívni...sőtt ez az első hogy nőt így konkrétan felhívtam...

Egy biztos én nem barátilag akarom megismerni. Van esély szerintetek erre az egészre, hogy alakul valami? Volt valaki hasonló szituációban? Jöhet bármi ami ezzel kapcsolatos. Ötlet, történet, gondolat, vélemény, bármi.


2017. dec. 4. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna talalkozni ilyen kapcsolatfuggo emberrel. Baratilag hogyne... leforditom: szar a kapcsolatom, csak fosok, hogy nem lesz penisz, amire racsunghetek, igy most mellette keresem az ujat.
2017. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha tisztességes nő lenne, elhajtott volna. Nem az, csak annak akar látszani, ezért mondta, hogy barátilag találkozzatok. De ha bejössz neki, hamarosan az ágyadban lesz.
2017. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet. Találkozzatok, aztán választ kapsz talán a kérdéseidre. Lehet, tényleg mint barát szeretne találkozni, ismerkedni, ott kiderül.
2017. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én másfél hónapot vártam egy srácra, Hollandiában él, és szombaton összejöttünk. de a többi srácot leépítettem, pedig hívogattak még eleinte, meg most is barátilag írogatnak. én személy szerint nem fogok talizni más pasival amíg ezzel a sráccal vagyok, még barátként sem. valószínű a csajszi már kifele nézelődik, ha neked zöld utat adott. ami jó jel neked, bár azért tapintatosan rákérdeznék, hogy mi van köztük a párjával.

de amúgy vicces, hogy rögtön elítélik a csajt a kommentelők, nem feküdt le a posztolóval. sztem ha túlságosan nyomulsz az el fogja riasztani, de ha tényleg akarod őt, akkor meg harcolj érte, legyél TE a jobb parti. ha érted mire célzok. sok sikert!

2017. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 5. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi fél évig voltunk távkapcsolatban (1000km), de rá sem.birtunk nézni másra, csak azt vártuk, mikor lehetünk végre megint együtt pár napig.


Aki lazán kavar, miközben a párja esetleg vár rá, az egy kapcsolatfüggö, ráadásul szmét is.

2017. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!