Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők, veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőmmel pár hónapja vagyunk távkapcsolatban, ő is 18 éves.

Sokszor érzek magamban féltékenységet, aminek néha van, de többnyire semmi alapja nincs. Általában akkor van féltékenységi érzetem, ha már egy jó ideje nem beszéltem vele (kb. 4-5-6 óra nappal).

Tudnátok segíteni, vagy ajánlani valamit, amivel le tudom küzdeni ezt a rossz érzést? :(


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. márc. 28. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most 17 éves vagyok,nekem is volt egy távkapcsolatom nem is olyan rég.Én is féltékeny voltam,sokszor ok nélkül,tudtam hogy semmi értelme nincsen neki,de mégse tudtam megállni hogy ne gondoljak rosszra...mind addig amíg be nem következett a rossz.Haver a mi korunkban nem érdemes távkapcsolatban lenni.Keress inkább közelibb barátnőt hidd el jobban jársz vele..
2015. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hahh, velem aztán nem! Nekem teljesen más paráim vannak :D


Jó ideje = 4-6 óra?! Jesszus! 1. Én ki nem bírnám ezt az ellenőrizgetést. 2. Mi lesz veletek, ha a barátnőd egyszer olyan helyzetben lesz, hogy nem tud bejelentkezni?


A féltékenység általában két dologra vezethető vissza: vagy a párodban nem bízol vagy magadban vagy ennek a kettőnek a kombinációjára. Szóval érdemes lenne ilyen szempontból megvizsgálnod magadat és párkapcsolatotokat is.

Ha te vagy a hunyó, akkor érdemes valami olyan hobbit keresni, ami szellemileg is, fizikailag is leköt: rögtön nem lesz időd hülyeségeken agyalni + az önértékelésed is helyrebillen, ha fejlődsz, ügyesedsz valamiben. (Részemről: akvarisztika, kert, fotográfia, konditerem heti 1x, jóga napi 1x.)

A másik, hogy ha barátnőd is hunyó ("néha van alapja"?), akkor érdemes vele is leülnöd NYUGODTAN átbeszélni a helyzetet.

Nem tudom nálad mit jelent az, hogy néha van alapja. De talpra esett lányok segítség nélkül is el tudják hajtani a kéretlen udvarlókat, ha meg menni akar a lány, akkor mindegy mennyit toporzékolsz és hisztizel miatta.

2015. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!