Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne erdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne erdekeljen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy sráccal beszélgetünk kb. 2 hete. Ő 20 én 21 éves. Én egy olyan típusú lány vagyok akinek ami a szívén az a száján nem szeretek kertelni és ha valamit szeretnék vagy szeretnék tudni arra általában rákérdezek. Ez a srác igazából tetszene nekem, bár inkább egyelőre csak a külseje, nyilvan nem lehet megismerni a másikat 2 hét alatt és nem lehet sokat mutatni magadból 2 hét beszélgetés és 2 talalkozas alkalmaval. Ez a srác olyan furi nekem az elejétől, ő keresett meg, viszont az elejétől nekem olyan zárkózottnak és túlságosan komolynak tűnik. Mint aki nem tudja magát elengedni teljesen. Úgy voltam vele, hogy lehet hogy akkor biztos egy kicsit rá kell segítenem erre, közvetlennek lennem eesetleg találkozást kezdeményeznem. Az első találkozást meg is kezdeményeztem. Egy ilyen kis apróságot hogy menjünk el együtt szolariumba. Szerintem örült is neki, hogy elhivtam majd irta h picit kesobb mert egy haverja fel ment hozza. Na hat en meg ugy voltam vele hogy na tudod ki fog rad varogatni orakat ugyhogy el mentem egyedul. Mikor o rajott hogy en nem vartam meg utana egybol irta h akkor hazafele ugorjak oda. Tok jol elbeszelgettunk, jol ereztem magam meg o is. Utana keresett. Most pénteken ott is aludtam nala de nem tortent semmi koztunk csak csók. Nem is voltak olyan megmozdulasai mintha csak leakarna velem fekudni. Ma irtam neki h nem e nezunk meg egy filmet (gondoltam megint rasegitek egy kicsit a dologra). Majd visszautasitott hogy most voltam beteg meg ma megy a sorozata ugyh majd masnap. Csak hogy ertsetek mi a problemam ezzel, az , hogy o mar most azt hiszi szerintem hogy en csak ugy ugralni fogok ide oda ahogyan neki kedve tartja. Ezt a valaszaibol szurom le mert ugy reagalja le mint ezek az igazi bunkok. Es en meg mar csak azert se akarom magamat ennek hagyni, csak ezzel az az egy problema hogy en altalaban nem tudok ugy csinalni mintha nem erdekelne a dolog. Pedig tudom hogyha azt latna hogy nem erdekel akkor egybol teperne. Szerintetek mit csinaljak hogy ne erdekeljen vagy legalabb ugy tunjon mintha nem erdekelne?
2017. dec. 4. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig meg akarod ismerni komolyabban, akkor most ne légy ennyire aktív, bár szerintem lazán, jól csináltad, de mivel ő eléggé felénk, ezért lehet meghátrál egy ilyesfajta határozottságtól.

Egy picit hagyd, hogy ő keressen, érdeklődjön, ha nem teszi, akkor ez tipikus "így is jó, úgy is jó" mulya fiú, akkor viszont keress mást, aki a te temperamentumos személyiségedhez jobban illik.

2017. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hét után ott aludni elég gyors... Ne lepődj meg, ha nem tart sokra.
2017. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lezsibbadtam mire elolvastam ezt az anekdotát. :) Ha ennyire nyomulsz valakire, az már taszító lehet. :)
2021. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!