Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudott nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott nekem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki bejön nekem. A múlt héten felajánlottam neki, hogy hazaviszem, azt mondta, hogy most nemjó, mert el kell mennie a barátnőjével, de amúgy szívesen eljönne velem.Ma ismét felajánlottam neki, hogy elviszem, de visszautasította és inkább fagyoskodott fél órát a buszra várva. Azt még elfogadom, (ha nehezen is) hogy nem jövök be neki, de akkor miért mondta a múlt héten, hogy szívesen eljönne velem ?

2017. dec. 5. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mása van nem érdekled és amúgy is nyomulós kicsit a dolog de a lényeg h sztem nem akart megbántani és akkor azért mondthatta ha tetszenél neki tuti nem mondott volna nemet.


Hacsak nem egy ultra félénk félős csaj aki sorozatgyilkost lát benned

2017. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szingli a csaj ez 100 %, a többivel egyetértek.
2017. dec. 5. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit naiv vagy. Szingli csaj nem nagyon fordul elő (legalább is aki néz ki legalább átlagosan), csak olyan aki nem vállalja fel egyik pasiját se, rejtegeti, hátha jön jobb...
2017. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne haragudj, de nem ulnek be idegen melle autoba, foleg, hogy az a valaki ennyire nyomulos is legyen melle. Inkabb varnek en is.
2017. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegen évek óta ismerjük egymást .
2017. dec. 5. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani,de igazság szerint nem érdekled.
2017. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engedd el bástya ez már nem menő. Nem érdekled
2017. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még esélyt sem kaptam . :(
2017. dec. 7. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Még azt elis fogadnàm indoknak hogy a baràtnőjét kísérte haza nyílvàn nemakarta magára hagyni .Na de ha adott a lehetőség és annak ellenére visdzautasít akkor nem jössz be neki csak nem akar megbàntani.
2017. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!