Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet-e összejönni volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e összejönni volt barátnőm ikertesójával?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal viszonylag rövid ideig (6-7 hét). Szakított, mert még nincs kész egy komolyabb kapcsolatra (és most jó darabig nem szeretne senkit, amíg nem áll készen). Tehát nem vesztünk össze, barátok maradtunk.

Viszont van egy ikertesója is, akit még sose láttam, de nemrég megtaláltam egy oldalon. Igen, tudom hogy ő az, nem a tesója, mert hiába egypetéjű ikrek, mégiscsak különböznek.

Szóval jó ötlet lenne-e kikezdeni vele?

Köszi!


2010. jún. 1. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Naná!!!! Jóóóhogy bassszki! Sok sikert amigooo!
2010. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hajrááá.... elötted az élet.. ne már hogy az exed miatt kihagyd -.-' föleg 6-7 hét... az kapcsolatnak is kevés...
2010. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltok, hogy ők ehhez mit szólnának?
2010. jún. 1. 23:59
 4/13 anonim ***** válasza:
NEM. a tesó meg, ha jó tesó, amúgyse menne bele. de még ha bele is menne, ők ketten mindenképpen összevesznének, ami a kapcsolatotokat is megmérgezné.
2010. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előtte kérdezd meg róla az exed! és ha neki nem okés, felejtős!!!
2010. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"És arra nem gondoltok, hogy ők ehhez mit szólnának?"


- Miért, bmeg, Te gonsolz rá? Nehogy már Te kelts lelkiismeret-furdalást másban. Egyébként nem is ismered a csajt, és nem tudhatod, milyen személyiség.

2010. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
háát azért elég necces :S lehet, h a csaj akivel kavartál berágna.
2010. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha valamelyik exem elkezdene kavarni hugommal nem biztos hogy boldog lennék, márha nekem nem lenne barátom. De van. és így mind1
2010. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legrosszab testvérek között is van kötelék,de az ikrek szinte egy test egy lélek.Nem hiszem,hogy túljársz az eszükön.Akkor fognak belemenni,ha tényleg akarják.
2010. jún. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Láttad egy oldalon... Nem vagy kicsit felszínes? Szerintem próbálkozhatsz, de mekkora az esélye, hogy...

1. egyáltalán vevő lenne rád annak tudatában, hogy a tesójával jártál

2. megfogna a személyisége is, nem csak a külseje

3. és hogy egyáltalán neki olyan srácok jönnek-e be, mint amilyen te vagy...

Nem hiszem, hogy ezt a dolgot erőltetni kéne.

20L

2010. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!