Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet-e összejönni volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e összejönni volt barátnőm ikertesójával?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal viszonylag rövid ideig (6-7 hét). Szakított, mert még nincs kész egy komolyabb kapcsolatra (és most jó darabig nem szeretne senkit, amíg nem áll készen). Tehát nem vesztünk össze, barátok maradtunk.

Viszont van egy ikertesója is, akit még sose láttam, de nemrég megtaláltam egy oldalon. Igen, tudom hogy ő az, nem a tesója, mert hiába egypetéjű ikrek, mégiscsak különböznek.

Szóval jó ötlet lenne-e kikezdeni vele?

Köszi!


2010. jún. 1. 23:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

szia

nekem is van ikertesóm.

Én nem örűlnék nek főleg ,ha még szeretném....

bár szerintem a tesóm meg van annyira toleráns ,hogy nem menne bele

2010. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is van ikertesóm

de az exek tilosak.

2010. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nos, úgy döntöttem, hogy nem teszem.

Egyrészt azért, mert nem hiszem, hogy belemennének, másrészt pedig még úgy látom, van még esélyem volt barátnőmnél (csak még nem most). Ha mégsincs, akkor sem akarom tönkretenni a barátságunkat.

2010. jún. 2. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!