Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nők! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Mit szólnátok ha a kiszemeltetek akivel randizgattok külföldre hívna randevúzni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy helyes vonzó szimpatikus férfival akivel már volt 2-3 randitok és interneten is sokat beszélgettek, aztán egyszercsak hívna, hogy le kell mondania a megbeszélt randit péntek este mert el kell utaznia (Európán belül) külföldre két tárgyalás miatt, de megkérdezné, hogy volna-e kedvetek elkísérni, mert igazából egész nap ráér és mehetnétek várost nézni, turistáskodni mert nagyon szép az a város. Természetesen nem titeket terhelne az utazás költsége, szivesen meghív. Igazából csak egy éjszakát kellene ott tölteni (persze lehet attól még kettőt is), és külön szobába aludhattok természetesen (mivel még nem feküdtetek le eddig). Na ti mit mondanátok? Belemennétek? Az eddigi randik alapján nagyon szimpi, és azért nem ismeretlen, már látásból innen onnan ismertétek előtte is.
2017. dec. 6. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kizárt. Szeretem, ha megmaradnak a szerveim meg az irataim meg a szabad akaratom. Nem megyek külfödre ilyen moat megismert pasival...

Ha úgy vesszük, ő se ismer engem, mégis kész lenne kifizetni az egész utat nekem, és még külön szobában is benne lenne... Túl szép ez, nekem sántít.

2017. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretnék újabb újsághír lenni, mint a legutóbbi VV-akárki. Még nem ittam el teljesen a józan(?) paraszti eszemet.
2017. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképp nem mennék, az első hozzászóló kb. vázolta, hogy miért.
2017. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mennék.
2017. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Külföld? hagyjál már...60 km-rt sokallt az egyik csajszi akivel jókat beszélgettem, hogy őneki volt párkapcsolata, és bocs de nem.

ne reménykedj, hogy majd a nő majd "vár rád" meg utazgat.

igen ezek megtörténnek, akkor mikor már kapcsolatban vagytok, az megint más.

De az elején...mindenki ócckodik a távolságtól.

2017. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
5-nek: Szerintem nem olvastad amúgy végig: Nem a pasihoz lett meghívva külföldre, hanem a pasival egy külföldi útra.
2017. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha egy csaj vidáman elmegy egy ilyenre az szerintetek mit jelent? Bejön neki a férfi nyilván...Ha már elmegy nem lesz szükség két szobára mi?
2017. dec. 6. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Azt jelenti, hogy nettó ostoba.
2017. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ostoba pitsa. Ennyit jelent.
2017. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy cucc, én kb. a negyedik-ötödik randin utaztam ki hozzá Svájcba, mert meghívott.


Ennek lassan másfél éve, és azóta már bőven együtt is élünk.


De volt olyan férfi, akivel fényes nappal nem sétáltam a parkban, hiába hívott, mert annyira taszított a személyisége.

2017. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!