Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetek a pénzemért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek a pénzemért lehetek sikeres?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyors kalandom van sokszor nem is kell keresni. Kocsim van kettő ( audi +land rover) egy csónakom, saját lakásom, lovardám es sok pénzem. Igen könnyen akadok szaftos csajokra bárhol és mindegyik akar. Segítsetek mit tegyek ha már nem akarok ennyi szexet és inkább komolyat keresnék?

2017. dec. 7. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tudják meg hogy sok pénzed van, állítsd be magad normálisnak aki normálisat akar.
2017. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi esszel hogy van ennyi mindened? Nem jut el a buta agyacskadig, hogy ne a penzeddel caajozz? Vagy mas ertek nincs benned?
2017. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De űrhajód nincs mi? Na látod, nekem van
2017. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Húzd ki a kezed a biliből.
2017. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla na király vagyok testvéreim
2017. dec. 8. 07:10
 6/17 anonim ***** válasza:

😂 😂 😂

Látod, mennyi mindened van, mègis csóró vagy mint a templom egere!

2017. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csajoktól őszinte választ nem fogsz kapni, ők csak irigyek, mert nem őket dugod. Igen, a pénzedért vagy sikeres.
2017. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Adományozd el mindened egy állami alapítványnak vagy az egyháznak és rögtön kiderül mire mégy pénz nélkül:)
2017. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van akinek pénzt ad az Isten és van akinek eszet.
2017. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem CSAJ vagyok hanem lány/nő. A csajt/csávó/pasi szót felejtsük el. Iszonyat gàz. A csaj a csajok. Nem,nem csajok. Lányok/nők. Én sem úgy hívom a férfiakat,hogy a csávók.
2017. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!