Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ezt tisztaztatok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tisztaztatok vagy hagytatok az egeszet?

Figyelt kérdés
Volt harom randim egy sraccal. O erdeklodott, irt, most a harmadik utan szinte semmi erdeklodest nem mutat tobb napja. Azota beszelgettunk, de boven nem ugy, mint azelott es hetente egyszer talalkoztunk, most mar az sincs. Ti az ilyeneket elkonyvelitek kudarcnak es kesz, vege, elfogadjatok, hogy ennyi vagy azert megszeretnetek ezt beszelni es jobb tisztazni?

#randi #keresés #Tisztazas
2017. dec. 8. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben érdekel a másik, akkor megbeszélem vele. Ellenkező esetben magától meghal a beszélgetés és nem keressük egymást.
2017. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rákérdezhetsz, mi a helyzet.
2017. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Mit akarsz vele megbeszélni?

Nem jutottatok magasabb szintre, mert nem volt köztetek elég erős vonzalom, ennyi.

2017. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy beszélgetném meg!

Nem szoktam helybe menni a pofonért, fel tudom fogni a jeleket.

2017. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak kíváncsiságból: ő keresett mindig? Te meg vártad, mint a hercegnő? Az egyoldalú próbálkozást nem csoda, ha megunta
2017. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem-nem, en is kerestem. Bar O tobbszor es O nyitottabb volt, sokkal magabiztosabb. De most mintha nem erdekelnem...
2017. dec. 9. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Rákérdezek még ha a pofon elébe megyek akkor is. A lezáratlan dolgokat sosem szeretem és én is mindig lezárom. Ha lóg a levegőben és csak eltűntök egymás életéből, akkor felmerülhet a mi lett volna, mi van ha kérdések. Ha neki nincs töke elmondani, akkor kérdezz rá. Viszont utána nálam elásta volna magát, felnőtt emberek kommunikálnak, ez meg strucc politika és konfliktus kerülés.
2017. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztáznám!
2017. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazabol azota sem beszelunk, semmi reagalas. Kicsit emesztem magam emiatt, de eleg nyilvanvalo a dolog... Ha O odaig es vissza volt, majd a harmadik talalkozo utan csak kis semleges beszelgetest tart velem, majd utana nem ir tobbet... azt hiszem nem nekem kellene ezt a beszelgetest kezdemenyezni, mert O valtozott. En pedig nem fogom tisztazni vele. Ezt a bekat lenyelem. Nem voltam fontos meg sem annyira neki...
2017. dec. 18. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!