Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki úgy él, mint valami távol-keleti bölcs?

Figyelt kérdés
Nyugodt, békés, kiegyensúlyozott vagyok, nem álmodozom, hanem a realitás talaján élek, nem nagyon pazarlom az energiámat fölöslegesen, sokat pihenek, jól érzem magam a bőrömben, nem erőltetek olyat magamra, amit nem szeretek, sosem ártok senkinek, nem irigykedem és nem haragszom, nem bosszankodom.

2017. dec. 11. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ilyen vagy, még nem vagy olyan, mint egy távol-keleti bölcs :D

Mindenestre teljesen szimpatikus mentalitás, én is ilyen nyugodt természet vagyok.

2017. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is spirituális beállítottságú vagyok, tehát szimpatikus. Csak én álmodozok is, meg reális is vagyok...mikor mi...
2017. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őőő.. ezek a tulajdonságok nem csak a távol-keleti bölcsekre jelkemzőek, hogy jutott eszedbe pont hozzájuk hasinlítani magad? Vagy a Beverly Hills-i ninját adják a tvben?
2017. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az életmód rám is jellemző.
2017. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vagyok az, csak hát leginkább ehhez tudom magam hasonlítani. Vagyis hát máshoz is tudnám, de a "távol-keleti" bölcs mégis csak jobban hangzik, mintha azt mondanám ,hogy háromujjú lajhár vagyok vagy erdei mormota.
2017. dec. 11. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad, a bölcsesség nem itt kezdődik.
2017. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha méh bölcs idézeteket is használ, szereti a gumicukrot, akkor imádnám :)
2017. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*még
2017. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy a távol-keleti bölcsek nem véletlenül nőtlenek....addig szimpatikus ez a hozzáállás amíg nem mérgezi meg az én álmodozásomat, pörgésemet, optimizmusomat. Amíg támogatni tudja a karrieremet és amíg...várj, gondolom ő maga elvegetál minimum béren egy bölcs mosollyal, igaz? Nyaralni sem fogunk tudni menni (én kifizetem a saját részem, de ő?)Áh, tartok tőle, hogy csak egy közel-keleti lúzer az illető csak így jobban hangzik.
2017. dec. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az anyagi feltételek számomra adottak, minden évben több helyre is szoktam utazni, többek között a Távol-Keleten is jártam már. Megengedhetem magamnak, hogy "távol-keleti bölcs" mentalitással éljek:D


Sajnos nem szeretem a gumicukrot...:(

2017. dec. 12. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!