Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3honapja van kapcsolatom, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3honapja van kapcsolatom, ami nem működik túl fényesen. Most randira hivtak Szemétség elmenni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok van egy friss kapcsolatom... ami nem alakul jól.... Heti1xer talizunk akkor is csak a szexről szól minden... Nagyon sokszor átbeszéltük már ezt... Ö a munkára fogja hogy nem ér rá... Megértettem... Tudja H nekem nem ez kell... Most egy szimpi pasi randira hívott.... Rögtön elmondtam hogy van párom és nem lenne fair. Mondta h megérti. De csak barátkozás címszó alatt? Belementem. 2xer találkoztunk. A párom közben semmit sem tud... Igaz nem is nagyon érdekli mivan velem... Mindennap beszélünk de elmondja a gondjait nekem telefonban aztán elköszön... Szóval hazudnom se kell mert nem érdeklődik. Azt mondja szerelmes és szeret engem.. de tudja H ne erre van szükségem. Hanem egy normális kapcsolatra. Szóval kicsit olyan mintha zöld utat adott volna nekem.

Pasik ti randiznatok olyan csajjal akiről tudjátok H van pasija?

Ez miért nem zavarja a másik pasit ? Nagyon szemétség ez a részemről?


2017. dec. 12. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jó neked az, amit a jelenlegi kapcsolatodban kapsz, akkor nem értem a dilemmát. Zárd le, és randizz bátran.
2017. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2017. dec. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell igy csinalni? Szar a kapcsolat, nem mukodik, ezzel tisztaban is vagy, de ahelyett, hogy lezarnad, inkabb tovabbi szart kavarsz magadnak...
2017. dec. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, csak úgy randizz. Máshogy gerinctelen. Légy korrekt.
2017. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy feljebb írták. Ha fos a kapcsolatod, akkor hagyd abba, aztán randizz.


>Rögtön elmondtam hogy van párom


Te azt hívod párodnak, akivel hetente egyszer szexelsz, de amúgy semmi más kapcsolatod nincs vele, nem is érdeklitek egymást? Elég furcsa.

2017. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te azért nem dobod ki az elsőt, mert félsz, hogy két szék közé fogsz esni?

Legyen már benned 1. ennyi kurázsi fiatalon, hogy ennyit bevállalsz. (ha most egyik sem jön össze, majd össze jön egy harmadik, olyat keress, ami tényleg jó, nőként nem nehéz párt találni, látod, biztos vonzó nő vagy, ha most is ketten akarnak téged)

2. legyen gerinced.


Ne legyetek már ilyenek lányok, írom ezt harmincas nőként. Nekünk ez 15 éve a világ legtermészetesebb dolga volt, most meg mindenkinek külön el kell mondani: először szakítasz, utána randizol mással.

Alap.


Sok sikert a szakításhoz! Ha nem szakítasz, egy kaki vagy!

2017. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok. Elhívtam egy nőt, ő rögtön mondta hogy van valakije, de nekem úgy jött le hogy nem jó a kapcsolat.

Ő ajánlotta fel hogy csak barátként találkozzunk. Rábólintottam mert tettszik nekem, de nem barátkozni akarok. Egy találkozó még nem a világ, semmi nem fog történni, csak beszélgetünk. Nem ítélem el, sokan beragadnak egy kapcsolatba, én is voltam így.

Viszont az már zavarna hogy ha mondjuk belemenne szexbe is úgy hogy nem szakít a mostani párjával.

Ilyen szituációkban, és a te esetedben is azt gondolom, az lenne a normális hogy felismeri azt hogy nem boldog a jelenlegi kapcsolatban, és az új "randi" kimenetelétől függetlenül szakít a jelenlegi párjával mert rájön hogy annak nincs jövője. Persze hangsúlyozom mindezt még mielőtt bármi is történne az új "kiszemelttel".

2017. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nos az lesz. Teszteltem a jelenlegi kapcsolatom... Több mint valószínű hogy hazudik és kihasznál... Szóval valóban nincs miről beszélnünk. A másik sráccal kitartó, keres, érdeklődik, és természetesen semmi sem történt köztünk amíg le nem zárom az kapcsolatom.

Nem akarok unfair lenni senkivel. Szóval mindenképp lépni fogok.

Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 12. 23:43
 9/12 anonim ***** válasza:
A tesztelgetés is unfair. Zárd le és kész. Kár hülye játszmákba belemenni. És gyerekes is.
2017. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Én hasonlóan voltam. Lényegében heti 2 tali volt, de az a szexről szólt. Közben egy helyes, normális srác randira hívott, csak egy kávét ittunk, majd egy hónap múlva még egyet. Közben telefonon beszélgettünk, írogattunk egymásnak.

3,5 hónapja jártam a pasimmal, amikor szakítottam.

A legjobb döntés volt, nem bántam meg. Azóta már jegyesek vagyunk, nyáron házasodunk (a normális, helyes sráccal).

22/L.

2017. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!