Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3honapja van kapcsolatom, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3honapja van kapcsolatom, ami nem működik túl fényesen. Most randira hivtak Szemétség elmenni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok van egy friss kapcsolatom... ami nem alakul jól.... Heti1xer talizunk akkor is csak a szexről szól minden... Nagyon sokszor átbeszéltük már ezt... Ö a munkára fogja hogy nem ér rá... Megértettem... Tudja H nekem nem ez kell... Most egy szimpi pasi randira hívott.... Rögtön elmondtam hogy van párom és nem lenne fair. Mondta h megérti. De csak barátkozás címszó alatt? Belementem. 2xer találkoztunk. A párom közben semmit sem tud... Igaz nem is nagyon érdekli mivan velem... Mindennap beszélünk de elmondja a gondjait nekem telefonban aztán elköszön... Szóval hazudnom se kell mert nem érdeklődik. Azt mondja szerelmes és szeret engem.. de tudja H ne erre van szükségem. Hanem egy normális kapcsolatra. Szóval kicsit olyan mintha zöld utat adott volna nekem.

Pasik ti randiznatok olyan csajjal akiről tudjátok H van pasija?

Ez miért nem zavarja a másik pasit ? Nagyon szemétség ez a részemről?


2017. dec. 12. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Zárd le ha nem működik, szakíts Ez jobb lesz neked is és neki is.

Tiszta lappal könnyebb nyitni más felé :)

24N

2017. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lezártam ;)

Kidobtam az egészet... Nekünk is csak a szexről szólt .... Mostmár én is tudom... És ő is belátta... Hogy ne működik... Úgyhogy mostmár így randizgatok :)

2017. dec. 17. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!