Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bátyám haverjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám haverjával?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy bátyám most nevezzük Lacinak (27). És neki is van egy baráti köre ugye akikkel évek óta jóba van, csak hogy néhányat említsek akik fontosak a történet szempontjából: Kevin (26), Ede(27), Zoli(26).

Jelenleg a bátyámnál lakok amíg nem találok lakást ebben a városban ahol tanulok.

Egyik este átjött Lacihoz kb 5 haverja. Én egy buliba készültem pakolásztam, sminkeltem amikor is nagy nevetéseket hallottam a szobából ekkor kijött Zoli és Laci és közölték velem hogy elugranak egy kis piáért a közeli éjjel nappaliba. Mondom menjetek értem kb 20 perc múlva jönnek. Elmentek én pedig valamiért megálltam a nappaliban, kerestem valamit amikor is hallottam hogy a szobában levő néhány ember a nevemet mondogatja. Nem kerestek hanem csak épp rólam beszéltek. Nem volt szép tőlem de egy hosszú pillanatig hallgattam hogy arról beszélnek hogy Lacinak milyen jó a huga, milyen szép, hogy a barátja nem érdemli meg mert ő ennél jobb. (Tudni kell hogy a barátommal nagyon nehéz időszakunk van most) Mentem tovább a lakásba amikor megszólalt a telefonom a nappaliba és Kevin kirohant hogy ez az enyém lesz nyugi. Kereste de én kezdtem azt érezni hogy az én telefonom szól nem is az övé. Amikor a csengőhang elhallgatott a konyhába hozta a telefonom. Ideadta mondta hogy nem is az övé volt és hogy bocsi meg hogy biztos megjöttek értem. Kedvesen megköszöntem és ő a nappaloba ment. Felhívtam a barátnőm hogy miért keresett és lemondta a bulit ami miatt nagyon szomorú lettem. Ekkor jött a fiúk (Kevin) ötlete mivel halloták a telefonálásom hogy majd ők elvisznek bulizni csak várjuk be Laciékat. Bevártuk őket és elmentünk. Nagyon bulis klassz este volt. Kevinnel sokszor néztül egymást vett nekem többször innivalót és amikor fejfájásra panaszkottam elkísért sétálni. Nagyon meghitt volt és nem kicsit romantikus az egész este. Amikor azt hittem csókolózni akar velem akkor is csak kedvesen megölelt és adott egy puszit a homlokomra hogy vigyázzak magamra. Én a bátyjámmal haza is mentem. Mit csináljak? Tetszhetek neki? Vagy ez csak kedvesség? Nem tudom mi legyen. Barátom van de ő néhány kedves szóval jobb kedvre derített mint egész hónapba a kapcsolatom.



2017. dec. 12. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szvsz Kevin nem akart "letámadni", csak óvatosan próbálkozott. Szerintem nyilvánvaló, hogy tetszel neki.
2017. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Modeler ***** válasza:

Kedves sztori. Szerintem míg van párod, addig ne kezdj vele semmit. Ha akarod, tartsd meg barátnak, menj velük bulizni (gondolom a párod is biztos csatlakozna).

Másik alternatíva, hogy a pároddal megbeszélitek a dolgot és rendbe teszitek a kapcsolatotokat.

2017. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Juj ez a Kevin érti a nők nyelvét!
2017. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jónak a kapcsolatodat ha úgy érzed a barátod nem szeret pláne te sem vagy belé szerelmes és alig van hozzád jó szava akkor Kevintől függetlenül is lehet el kéne gondolkoznod.


Szerintem is tetszettél neki de

ad1 tudja hogy van barátod

ad2 nem akart letámdni.


Talán szép pár lehetnétek. Ismerd meg jobban ha már úgyis a baráti köröd közvetett részét képezi.


F30

2017. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám, egyedül leszek Karácsonykor. (:


Kevin McAllister

2017. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!