Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehetett ez? JElenthet valamit? VAn 1 pasi suliban, aki éppenséggel nagyon népszerű a sulinkban. ÉS a lényeg, h volt oan, h álltunk a 2. emeletnél, és ott állt a haverjával (aki bátyám osztálytársa) az 1. emeleten.

Figyelt kérdés
Egy csomó helí volt még az egymással szembelévő korláton,de ők ketten direkt velem szemben álltak szerintem a korlátnál.ÉS akkot volt,h egy olyan 7 mp-ig felnéztek,és néztek engem,és valamit bezséltek,aztán a barátja,meg ő valamin nevettek.Aztán így elmentem a korláttól,és a barátnőmhöz mentem ,aki a korlát szélén volt,ott ahol már nem látin.ÉS fura módon miután elmentem onnan mind1-en elhúztak a szembe lévő korláttól.Aztán ma történt,h az 1 .emeleten álltAK MEGINT a korlátnál,én meg szünetben ugyanúgy a korláthoz mentem,és oan 1 méter távolságra voltam tőle.ÉS abarátjával volt megint,ennyit hallottam: "szerelem",meg hogy ez tetszik annak.ÉS a pasi igy jobbra fordult,láttott,és igy nem csak rám pillantott,hanbem végignézett(lentről felfelé),belenéztem a szemébe,aztán elfordítottam a fejem máshová.ÉS akkor a barátja kitört a nevetésben,és kicsit ellmentek a kotláttól,beszélgettek vmit,aztán visszaálltak a korláthoz.ÉS igy végig ott álltam 10 perces szünetben a korlátnál,tőlük 1 méterre kb.MEg van 1-ik csajhaverja,és mikor lement legutóbb alépcsőnél,akkor is nagyon nézett engem.SZerintetek mi lehet?MIt jelenthetnek ezek mind?Kérlek segítsetek :)LEhetőleg értelmes válaszokkal
2010. máj. 13. 14:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért,csak siettem :)
2010. máj. 13. 14:46
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem előrehaladott szopószáj szindrómád van és kezeltetni kellene!
2010. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
"LEhetőleg értelmes válaszokkal" :D
2010. máj. 13. 14:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Vagy valamilyen zaftos pletyka terjed rólad, vagy történt egy fogadát - vagy csak meg akar d ugni - Normális kapcsolatot nem így kezdeményeznek - ha olyan népszerű és jópasi lenne - ha akarna valami konkrétat már odament volna hozzád. Így egy eléggé tipikus alfahímnek tűnik, sok sikert hozzá.

22F

2010. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia.Nagyon aranyos lány lehetsz.Aranyos a megfogalmazásod.:)

Szerintem nagyon bejösz neki:)Ha tényleg komolyan tetszesz neki,akkor elöbb utobb ugyis oda fog menni hozzád és valamit kérdezni fog:)Pl:hány orád lesz ?

:)

2010. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

14:48 vagyok

Nem neki kellene kezdeményezni ha valamit el akar érni, akkor ne vegyen róla tudomást - a pasit meg ha érdekli nem fog leállni - csak így bizonyosodhat meg a szándékai komolyságáról

22F

2010. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

légy óvatos,lehet csak szivatni akarnak. sajnos ez gyakori...

hisz ő a "suligóré" és bármit megtehet

2010. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Figyelj cimbora !!!

Ne ird át a szövegeimet és ne mondjad,hogy te vagy a 14:48-as.

Te majom turo.:)

2010. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:51 :)

Nem lehetsz valami nagy IQ harcos - előszöris nézd meg hogy 2 14:48 as bejegyzés van

Ülj le a sarokba gondold át mit írtál és utána válaszolj

22F

2010. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az elöbbi vagyok aki irta ,hogy aranyosan leirtad:)

A többieknek is igazuk van egy részt,mert lehet,hogy csak azt akarja...és ki szeretne hssználni.Nagyon vigyázz !!!!

Legyen eszed.Az ilyen fiuk szemétládák.

2010. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!