Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen búvóhelyek vannak ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen búvóhelyek vannak ahol nincs a közelben senki? (tehát nem társasház vagy kulcsosház? (az utóbbi jellegű, de nincs a faház mellett egy másik faház pl. )

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 08:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Építsetek bunkit! És a kutya lesz az ellenség, őt kell visszatartani, és ha 1 órát sikerül, akkor tiéd a csokiszelet!
2017. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A természetben rengeteg ilyen hely van...
2017. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miabajod
2017. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"A természetben rengeteg ilyen hely van..."


Igen, de komfortos ház kéne.

2017. dec. 13. 09:11
 5/26 anonim ***** válasza:

Üsd be a keresőbe,hogy búvóhely, találkahely, pár órára.


Budapesten keresel egyébként ilyen lehetőséget?

Miért számít az,hogy ne legyen a közelben senki? Ilyet nehezen fogsz találni, esetleg a fővárostól távolabb.

2017. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha könnyen lehetne találni, akkor a keresővel már találtam volna.
2017. dec. 13. 09:48
 7/26 anonim ***** válasza:
de hülye szó,búvóhely,ott akarsz bacni?
2017. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

A lényeget nem írod, mire, mennyi időre és miért kell bújni?

Nagyon nem mindegy, pásztorórákra kell, vagy rendőrség elől bújni:))

2017. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fejtettem ki. Vannak nagyon komfortos vadászházak. Nincs a közelben semmi, télen- nyáron használható. Én már voltam régebben ilyen helyen. Mi az akkori párommal el akartunk vonulni a mindennapokból pár napra. Szuper volt!
2017. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi, és ezt hogy tudom keresővel megkeresni?

Mert a "kulcsosház" keresőszóra olyanokat dobált ki ahol 30 férőhely volt 3 szobára, vagy a fotó alapján egymást érték a faházak. Amiről Te írsz annak mi a keresőszava?

2017. dec. 13. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!