Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen búvóhelyek vannak ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen búvóhelyek vannak ahol nincs a közelben senki? (tehát nem társasház vagy kulcsosház? (az utóbbi jellegű, de nincs a faház mellett egy másik faház pl. )

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 08:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bérelj egy nyaralót bakker. Mi legutóbb Kismaroson az erdő közepén a kutyával nem találkoztunk, 6000 ft volt egy nap, full összkomfort, vezetékes gáz nem volt egyedül, de az az igényidet nézve nem létszükség. A nyaralóhelyek ráadásul télen nem túl forgalmasak, de erdei, hegyi környezetben akkor is könnyű elbújni, ha vannak szomszédok. Vagy például a Szentendrei-szigeten, Horányban láttam anno havi 80 rugóért egy eléggé kieső részen lévő, állandó szomszédoktól mentes házat/téliesített nyaralót. A lényeg, hogy víz meg fűtés legyen és jobban jársz, ha nem napi kiadással keresel, hanem olyan embertől bérelsz, ahol van erre havi lehetőség is. Nem tudom merre laksz, de egy térképpel nyilván le tudod szűkíteni, hogy a lakóhelyed környékén milyen csendesebb üdülőövezet van a környéken, aztán célzottan keresel ott kiadó nyaralót. Mi azért járunk vissza Kismarosra, mert régebben ott laktunk állandóra, az utcánkban konkrétan egy szomszédunk volt csak és az is 3 házzal arrébb, a többiekkel egy évben kétszer futottunk össze, ellenben a vaddisznók azok beköszöntek rendszeresen. Ha tartósan bérelsz helyet, akkor pláne olcsóbb, én Verőcén láttam kiadót 60 ezerért, a lényeg, hogy azért meg lehessen közelíteni legalább autóval, ha nem is aszfaltozott az utca.
2017. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Télen nyaralót bérelni? Ez nem logikai ellentmondás?
2017. dec. 13. 16:07
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
A téliesítés fogalmáról hallottál már vajon? Írtam is, hogy a lényeg a víz és a fűtés, értelemszerűen olyat kell nézni ami téliesített. Hívjuk akkor hétvégi háznak, hidd el, akinek van, nem csak nyáron használja. Nekünk is volt anno, egész évben használta a család, bár a szabadságok és iskolai szünetek miatt nyilván nyaranta gyakrabban. Nem vagy túl gyakorltias ember, igaz-e? Hegyvidéken pedig, pláne ahol síelési lehetőség is van a környéken, nyilvánvalóan fűthető az összes, feltéve, hogy ki akarja használni a környék adottságait a tulaj. A mai világban már az a ritkább, ha nem megoldható a fűtése, sokan még a horgásztanyákat is téliesítik, a gugli rogyásig van kiadó és eladó téliesített nyaralókkal, ha te nem találsz magadnak, azon nem tudok segíteni. Javaslatot vártál, adtam egy tippet, de nyilván az élő fába belekötni lényegesen egyszerűbb, mint kútfőből kitalálni és utánajárni, pedig nyilván te ismered a földrajzi paramétereidet és az anyagi lehetőségeidet is, de ilyen hozzáállással segítsen neked az, akinek hat anyja van, további minden jót!
2017. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod, valóban nyaraló szóra nem kerestem rá, mert elképzelni se tudtam azt a lehetőséget, hogy télen nyaralóban elbújni.


De el kell ismernem, jó ötlet.

Köszönöm.

2017. dec. 13. 16:58
 25/26 anonim ***** válasza:

Ki elöl akartok a paliddal elbújni?

Én a férjedre tippelek :)

2017. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, nincs férjem.
2017. dec. 13. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!