Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10 dolog, amit egy interszekci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 dolog, amit egy interszekcionális feministának meg kell kérdeznie az első randin. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nők, akik feministának tartjátok magatokat: ti ebből mit tartotok fontosnak?

Férfiak: ti randiznátok egy olyan nővel, aki ilyen kérdéseket feszeget?


[link]



2017. dec. 13. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

444?

Amúgy irónia az egész, poénnak szánták, írták már máshol is, külföldi oldalon. Felhúztam magam rajta és utána néztem...csak hát 444 szeret clickbait címeket adni és hangulatot kelteni.

2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert a felénél még a kérdést sem érteném, nem hogy a választ tudnám... :)
2017. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ennél feleslegesebb kérdéseket még nem hallottam :D Pedig "feminista" volnék vagy olyasmi.
2017. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

444? Postal Dude-ot idézve: "Most k***ára viccelsz, igaz?"


1.Nem, mert kirekesztő a többi rasszal szemben


2.Tipikus magánügy, engem kicsit sem zavar, csak az amikor a média körbeugrál valakit, csak mert transznemű, lásd az az osztrák eurovíziós figurát


3.Olyan helyen dolgozom ahol csak nők dolgoznak, a főnököm is nő, tök jól megvagyunk, semmi ellenérzésem nincs emiatt. A "barátaim" többsége is nő amúgy.


4.Ha valaki maga választotta ezt a "hivatást", akkor tegye, de a stiricket elítélem.


5.Az izraeli megszállást ugyanannyira elítélem, mint a többi megszállást a világban.


6.Nem vagyok amerikai, de leginkább Wednesday Addams megközelítése tetszik az Addam Family 2-ben, így kellett volna anno az "indiánoknak" is cselekedni.


7.Igen.


8.Nem az ember illegális, hanem a tett. Létezik ám törvényes módja is a betelepülésnek, igaz akkor ellenőrizve lennének és az "nem jó", egyszerűbb, ha ezren jelentkeznek be ugyanazon a sablonnéven...


9.Nem vagyok amerikai, nem érdekelnek az amcsi belügyek.


10.Szerintem a fogyatékosokkal szemben nagyapám kiállása a legjobb amit eddig láttam, megértő velük, de nem ugrálja körbe őket, ugyanúgy bánik velük, mint másokkal, viszont ha szükséges segít nekik és egyenrangúként kezeli őket.

2017. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Pffff :DD


Nyilván mondjuk ezekből néhány kérdés fontos, és alapvetően jó beszélgetőtémák, és sokat elmondanak az ember értékeiről, gondolkodásáról (pl az, hogy mennyire tiszteli az embertársait akár fogyatékosság vagy más vallás, bőrszín alapján, ez mondjuk abszolút lényeges), de lényeges a tálalás, és nyilván nem az első pár randin fogom interjú formában kikérdezni a véleményét a dolgokról.

Másrészről ezek között sok olyan is van, ami mondjuk én egyetértek, de ha most én egy mezei kőművessel randizok, az asse fogja tudni, mi a lóhúgy az a gender, vagy a BLM. Vele ezen hepciáskodni totál felesleges meg gáz, mert én jövök ki belőle arrogáns klasszista p-csaként. Mert az is lennék, ha így viselkednék..


Szóval ja, én követem ezeket a dolgokat, olvasok róluk, és megvan a témában a véleményem, és azt is vallom, hogy párkapcsolatban fontosak bizonyos témákról alkotott vélemények, mert nyilván nem jövök össze olyannal, aki olyan értékrendet vall, ami összeegyeztethetetlen az enyémmel, de én elég gáz kategóriának tartom, aki ezt így sorra kikérdezi az első randin, és azért nem hajlandó valakivel randizni, mert a partner soha életében nem gondolkozott el a BLMről :D

2017. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban, x idő után, szombat esténként egy üveg bor közben/után szoktunk ilyesmi témákról is beszélgetni (minden egyéb mellett), de hogy randin egyből ezekkel nyomuljak? :D fura lenne...

Fontos nekem, hogy a párommal hasonló legyen az értékrendünk, stb, de ezt úgy lehet kideríteni, hogy megismerem, nem úgy, hogy kikérdezem..

2017. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy viccnek indult-e az egész vagy nem, ha csak magukat a kérdéseket nézem, eszembe nem jutna ilyen súlyos témákkal indítani meg a másikat provokálni első randin, pedig feministának tartom magam (mondjuk nem a szélsőséges turbó fajtából). Ha vkinek ezek fontosak, ezekről érdemes beszélni 2-3. randin, de ott sem kifaggatás jelleggel és nemcsak ezekre kihegyezni a dolgot.
2017. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.) Más valamiről valamilyen véleménnyel lenni és más ugyanazért a dologért kiállni.

2.) A nők előnyben részesítése is szexizmus.

2017. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy én randiznék-e, hanem hogy ő randizna-e a válaszaim után. Gyanítom sikítva menekülne már az első választ követően. :)
2017. dec. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!