Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ilyen hosszú első randijaim szoktak lenni?

Figyelt kérdés

Ha valakivel jól érzem magam, mindig minimum 6 órás első randink van. Egyszerűen nem tudunk elszakadni egymástól, jó együtt lenni, beszélgetni. Ha valakit unok 1-2 óra után, az már rég rossz, olyankor nemis lesz belőle folytatás. Nem egyszer előfordult már, hogy másnapig is együtt voltunk(szexet sosem engedem elsőre, együttalvásra viszont volt már példa).


Olvastam egy múltkori kérdésnél, hogy az átlagnak általában 1-2 órásak az első randijai. Ez hogy lehet? Ha valakivel nagyon jókat tudtok beszélgetni és tetszik, akkor miért hagyjátok abba 1 óra után? :D Az kb semmire nem elég szerintem.



2017. nov. 4. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ezért nem kéne a gyk-t alapul venni és abból kiindulni.


Nyugodj meg, a te véleményed teljesen normális ezzel kapcsolatban.

Remélem most már nyugodtan fogsz tudni aludni, hogy ezt tisztáztuk.

2017. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Csak ismételni tudom az első válaszolót.

Jól látod a helyzetet.


22/N

2017. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 3-5 óra között van.

26F

2017. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtan, már azt hittem én csinálok valamit rosszul :D
2017. nov. 4. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik randim, amiből aztán volt egy egy éves kapcsolat, több mint 6órán át tartott. :) Eddig ez az etalon. Beszélgettünk, viccelődtünk, majd kézfogás, csók. Ha jól érzed magad, egymásra hangolódtok-megszűnik az idő. Én este 8-9 körül indultam a randira, és másnap reggel fél 5-5 ig voltam.

F.

2017. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam is a 4-5 órás első randi a normális.


Utálom mikor itt mások azt bizonygatják, hogy az első randi tartson csak 1-2 órát és csak "mérd fel", "csekkold le" a másikat hogy bejön-e, aztán köszönj el. Hát nem beszéltél vele eleget előtte, nem ismerted meg minimálisan előtte, nem láttad az arcát eleget ellőtte, hogy tudd akarsz-e vele egy normális egész randit tölteni (minimum)?! (De, elvileg így kéne működnie)


10-ből 9-szer ha előtte jót beszélgettetek és kép alapján is bejött, akkor a randi is jól megy.

24/F

2017. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 így van, szerintem egy jó kapcsolat úgy kezdődik, hogy már az első alkalommal is megszűnik az idő, nem akartok elköszönni :) Ha nem ilyen, akkor mondom, én nem is szoktam folytatni a dolgot :D
2017. nov. 4. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párommal az első randink 6-7 órán keresztül tartott, sétáltunk és dumáltunk. Akkor két barátnőm is éreztette velem, hogy ez "gáz", "furcsa". Mindkettőnek bunkó vagy kommunikálni képtelen barátja van/volt...Szerintem ilyenkor az emberek néha irigyek is, mert nem találnak olyat, akivel igazán jót tudnának beszélgetni.

Több mint hat éve vagyunk együtt.


De van, akinek mondjuk elég elsőre két óra, nem vagyunk egyformák.

2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert megvan az embereknek a maga dolga otthon a ház körül; vagy titokzatosak, sejtelmesek akarnak maradni egymásnak, hogy még tartogassanak kíváncsiságot felkeltő dolgokat, vagy esetleg kifogynak a témából, és már csak néznek és vigyorognak egymásra. Szerintem tök jó, hogyha ennyire élvezitek egymás társaságát, hogy észre sem veszitek, hogy elrepül az idő. Szerintem ez így tök jó, pláne, ha nektek is megfelel; illetve, nem tudom, mennyire felel meg, mert most meg itten nekünk, az internet népének "kifogásolod", hogy " túl hosszú". :)
2017. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előző barátnőmmel már 8 óra után kinéztek az étteremből minket majdnem, pár garnitúra kicserélődött mellőlünk. Annyira egymásra voltunk hangolódva, hogy az órára csak ilyen kb. 7 óra után néztünk rá, jéé ennyi az idő? :D


Nem gáz, nyugi! :)

2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!