Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba (jóideje), de valószínűleg ő csak "azt" akarná velem. Mit tegyek? Én full szeretem.19/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

És ezt most mi döntsük el? Ha beéred csak szex-szel, akkor dugasd meg magad, ha nem, akkor ne... -.-"

Amúgy honnan tudod, hogy csak azt akarná?

2010. jún. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki vele csak "azt". Mit kell ezen ennyit problémázni. talán sikerül a dologból többet kihozni és az jó. Ha nem legalább, együtt voltál vele valamennyit, az is jó.
2010. jún. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Full szereted? Az tök jó lehet...


23/F

2010. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben lefeküdnék vele, még komoly kapcsolat is kialakulhat később.


19/L

2010. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, h voltak nem gyenge célzások erre. De nem bánnám meg később? Főleg azért, mert én szerelmes vagyok belé, és nem csak dugni akarok egyet. De nekem akkor is ő kell. Bár lehet nem változik a természete.:(
2010. jún. 4. 17:32
 6/8 anonim válasza:

De mire volt célzás?

Arra, hogy le szeretne veled feküdni... (mert ebből még nem következik az, hogy elhagy) vagy azt is mondta, "Igen utánna elhagylak." (mert ilyet általában nem szoktak előre megmondani...)-->ebben az esetben szerintem nem érdemel meg téged.

2010. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szűz vagy méd, mert gondolom, hogy nem, akkor feküdj le vele..

mit bánnál meg ? szerintem azt, hogy ha nem volt velemi semmi

2010. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért feküdjön le egy olyannal, aki eldobja, abban az esetben ha nem is szűz?
2010. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!