Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van 1 lany aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van 1 lany aki tetszik de 1 evvel nagyobb nalam akkor hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Fontos nagyon nekem ez a dolog.Ugy erzem o az eletem noje es meg szeretnem tudni hogy valjam be neki.Es meg az is erdekelne,hogy hogy viszonyul az 1 evvel kisebbekhez?Koszi szepen elore!
2008. okt. 25. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Szeretlek, gyere b@szni!!!:P
2008. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, mint másnak... csak ő egy kicsit komolyabb lesz, tehát te is legyél egy kicsit komolyabb. És ne azzal állj elé, hogy 'Ugye, jársz velem!' Hívd el inkább valahova.
2008. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem kell kerek perec elmondani... érettebb lányokat nem igy lehet lenyűgözni, keress közös programokat, a társaságát esetleg a barátnőit ismerd meg tőlük is megtudhatod hogy van e esélyed nála, próbálj vele szemezni, de sose nézz el, viszont ne is bámuld, csak elegánsan, válaszd ki az egyik szemét, de váltogasd mert az önbizalomhiányra utal, ha viszonozza menj közelebb mosolyogj, valami fura hanglejtéssel köszönj neki és menj tovább, ez fel fogja kelteni az érdeklődését, ha visszaköszön és visszamosolyog akkor jó úton haladsz:)
2008. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bocsi elírtam azt akartam hogy, de ne váltogasd :)
2008. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg erősen fiatal vagy, 12 éves kor utánmár nem használják az idősebbre a nagyobb kifejezést.

Abban a korosztályban meg még gond.

2008. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok koszi szepen a valaszokat...elhivom majd a parkba es eldumalok vele egy kicsit;)
2008. okt. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!