Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy lerontottam anélkül hogy nagyobb balhé lenne?

Figyelt kérdés
A tanárok megszivattak és most eléggé lerontottam.Ti milyen módszerrel mondtátok már el amitől megpuhultak?
2010. nov. 16. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Mondd először azt, hogy lefeküdtél egy pasival, akiről aztán kiderült, hogy AIDS-es, és teherbe estél tőle. Aztán amikor már teljesen kivannak, nyugtasd meg őket, hogy csak vicceltél, és csak a jegyeid rosszabbak, mint eddig, amúgy minden rendben veled. Garantáltan felüdülés lesz számukra a hír. :)
2010. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Megmondanám nyíltan, egyenesen, hogy ez van-azt, hogy a tanárokat hibáztatom emiatt kihagynám-nem érdekes, nem ez a lényeg.DE!Azonnal biztosítanám a szüleimet, hogy ez engem is nagyon bánt és teszek róla, hogy minél hamarabb kijavítsam a rossz jegyeket.(Javaslat:Nem árt készülni és önként jelentkezni felelni-a tanár látja, hogy készülsz ez jó, te meg könnyen szerzel jó jegyet)
2010. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
A tanárok megszivattak? Te szegény! Pedig biztos mindig mindenből tanultál és nem is szóltál be senkinek. Ugye?
2010. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most fogják bevezetni az elektronikus naplót! Ha jól értelmeztem a szülők akármikor megsasolhatják, hogy a kiskölkük éppen hogy áll az aktuális tantárgyból. Sumákolásnak helye nincs! :(
2010. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
22:07 te még nem hallottál ilyenről? hány éves vagy 80? Mert ha nem, tudhatnád, h a tanárok eléggé beskatulyázzák a diákokat, és hiába tanul, akkor sem adnak neki jó jegyet. Örülj, h te ezt megúsztad!
2010. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nálunk már tavaly is enapló volt, szentem sokkal jobb, mint a sima. Így is elmondom a nagyja jegyeimet, néha van h elfelejtem, de úgy is tudják hanyasra állok, miből kell javítani stb. Azóta,h e-napló van, még kevésbé nézik a jegyeimet, mert már az elején elveszítette a kódját:P
2010. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, 80 is elmúltam már... 23 vagyok, de igen, hallottam ilyenről, csak mindig azoktól akik nem akarnak tanulni és mindendig a tanár a szemét, ha nem tudják és egyest kapnak.
2010. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

tévedsz barátom:)

ez arcos kérdés ha tetszik a képed neki jobb jegyet kapsz alapbol más a hozzáálásuk viszont ha nem tetszik akkor szivatnak:)

és azt ne mond hogy tanul a osztálytársam 2 re áll beszologat a tanárnak nem kapot igazgatoit én egyszer oltotam vissza enyhén most meg megyek fegyelmire:) még hogy nem kivételezés

2010. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Baromság. Ha tanulsz és nem vagy bunkó, akkor akár szeret a tanár, akár nem, nem lesz fegyelmid és nem fogsz bukásra állni. Ja, de hogy tanulni kellene és nem beszólogatni? Ahhoz már ész is kell, nem csak arc.
2010. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok megszívattak részt kihagynám, az csak olaj a tűzre.

Különben én sem hiszem el. 22 éves vagyok, mielőtt valaki meggyanúsítana, hogy őskövület lennék. Az én sulimban is csak azok használták ezeket a kifejezéseket, akik amúgy nem tanultak. Egy feleltetés, röpdoga még nem szívatás. Velem volt, hogy egymás után hatszor íratott röpdogát a földrajztanár. Mit tehettem mást, tanultam.

Persze aki nem tanult és ugyanígy járt, az már mindenféle ombudsmant magyarázott, hogy megkeres, holott mennyivel egyszerűbb kinyitni a könyvet...

2010. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!