Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexet akar ez világos. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexet akar ez világos. De esetleg több is lehetne?

Figyelt kérdés
A srác elmondta hogy csak szexet akar, és én ezt meg is értem, de 4 hete amikor rájöttem, hogy ő mindezt komolyan gondolja, nem igazán fogtam fel ennek a jelentését. Kissé kétértelmű jelzéseket adott ennek következtében már nem csak testileg vonzódok hozzá, hanem elkezdtem lassan lelkileg is közelebb kerülni hozzá. Most pedig szembesített a dologgal. (ha akkor 1 hónapja mondja akkor teljesen egyetértek vele, de most kissé fájó volt számomra ez)Az egyik oka az volt, hogy osztálytársak vagyunk, a másik pedig az, hogy nem tudna kapcsolatban élni. Nagyon szeretném ha lenne vele valami konkrét. De ezek az okok csak kifogások voltak, vagy komolyan gondolhatta?
2010. jún. 3. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
z
2010. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ribi vagy!
2010. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gépzsíííír forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444négy
2010. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, szerintem egyértelmű volt :( Na most van pár lehetőség:

1.)Dobod, mondván te nem vagy ilyen , ekkor ő meggondolja magát, rájön mit veszített.


2.) Dobod, ő pedig megrántja a vállát és továbbmegy, te meg elszalasztottad.


3.) Belemész és ribancnak fog tartani.


4.) Belemész és utána elfelejtitek egymást.


5.) Belemész és állandó szexkapcsolatod lesz.


Úgy gondolom ennyi lehetőség van, de adja a jó isten, hogy mégis tévedjen és az legyen, amit szeretnél :)

2010. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,nézd én nem szeretnélek téged bántani,de ha egy fiu,azt mondja neki csak arra kellesz,akkor mondd meg neki,hogy huzzon az a-jába.Ne akarj,ilyen fiut,egy ilyen nem érdemel meg téged.És ne hagyd magad kihasználni,mert az neked nagyon fog fájni.Probáld meg elfelejteni.
2010. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te is akarod, akkor menj bele. Velem már többször előfordult, hogy az elején közöltem a csajjal, hogy szexkapcsolatot akarok, ha meg talál valakit közben, akkor menjen. Egyiket sem néztem ribancnak (ezt csak a vészmadár miatt írtam itt felettem valahol). Te is nyersz ő is nyer.

A te esetedben viszont nem lenne szerencsés, mivel már így is érzelmeket táplálsz iránta. Viszont ha belemész, ne sírj utána.

2010. jún. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem te nem kerültél közelebb lelkileg hozzá, csak megszoktad, hogy ott liheg a nyakadban, és kedves, meg célozgat, hogy akar valamit tőled

ez megszokás és pont elég ahhoz, hogy szexkapcsolatod legyen vele

de ez nem szerelem, ő nem szeret téged, csak szexet akar

lehet, hogy a szexkapcsolat majd eltart hónapokig, vagy évekig is, de ez akkor is egy szexkapcsolat marad, ami az ő igényeit elégíti ki, az ő kényelmét szolgálja


ha neked ez megfelel, akkor menj bele, ha többre vágysz, akkor keress olyat akitől megkapod

2010. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!