Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan veheti azt könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veheti azt könnyebben észre egy 30-as nő, ha ismerkedéskor a férfi csak hazudja, hogy komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy ez sokaknál csak egy olcsó marketing szöveg az elején azért, hogy meggyőzőbbek legyenek.

Köszönöm előre is a komoly válaszokat.



2017. szept. 25. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Azt mondanak, amit hallani akarsz. Nagyon kevés az egyenes ember.


Tény, hogy az ilyen hősök többet bújnak ágyba nőkkel mint mondjuk én, aki nem hazudozok, vagy húzom a mézes madzagot feleslegesen mások orra előtt. Inkább vagyok egyedül, viszont sikertelen is vagyok a nőknél.


Sajnos a legtöbb nőt úgy lehet rávenni bármire, ha az ember sokat szépít az igazságon, mert ti a toleranciára képtelenek vagytok gyakorlatilag az esetek 90%ban.


Gondolj bele: gyakorlatilag semmit sem kell csinálnod azért, hogy próbálkozzanak nálad a férfiak, elég ha kicsit igényes és csinos vagy. Ezt nem nehéz elérni még 30 évesen. Ezzel szemben az nyer nálad, aki a legjobban néz ki és/vagy a legjobban kamuzik. A legtöbb ember unalmas és semmi célja az életben, de ezt felfogják és tudják, hogy ezzel nem jutnak a bugyidba, így olyan dolgokat mesélnek amikre vevőek vagytok. A komoly kapcsolat is tipikusan ilyen duma, mivel ebben az esetben egy komolyabb, felelősségteljes ember benyomását kelti valaki. Persze van aki komolyan is gondolja, de lehet te nem felelsz meg neki emberileg, de dugni ettől meg akar.


Bonyolult az élet...

2017. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért annyira nem olyan rohadt összetett ez. Beszélgess velük élőben és nem online, és ne szexről. Ha valakit komolyan érdekelsz, keresni fogja a társaságod, érdekli majd a véleményed, az életed, a munkád, meghallgatja a te nézőpontodat is, és meg is jegyzi. Egyáltalán nem vagyok bombázó, annyira már fiatal sem, és valahogy sosem volt problémám a férfiakkal. Nem mondom, hogy engem nem próbáltak átverni, de ha ténylegesen odafigyelsz a másikra, akkor lehet tudni, ha valaki csak sumákol. És ha ezt érzed, ne is erőltesd, hagyd ott. Szerintem mindkét nem fő problémája az, hogy túl sok energiát fektet egy halálra ítélt dologba, mikor előre látható, hogy semmi értelme, csak képtelenek elengedni, mert sérti az egojukat.
2017. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt csak személyesen lehet kideriteni.. biztos volt már olyan h áradozott jobbra balra, de mikor hozzádért az gyanús volt, vagy csak amikor a szemébe néztél (már ha szoktál), vmi teljesen mást láttál
2017. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már...meg kell ismerni a másikat, minél több időt vele kell tölteni.

Ez nem csak a 30-as hanem a 20-as 40-es 50-es korosztályra is illik,

Senkinél nem lehet ezt tudni biztosra, az együtt töltött idő a másik megismerése ad erre választ.

2017. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A megoldás egyszerű: Közöld vele hogy csak a huszadik randi után számíthat szexre, de minimum 3 hónap.

Ha megérti és lesz további randi akkor tényleg komolyan gondolja, de szerintem 10-ből 9 rögtön menekülőre fogja.

2017. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont hasonlót akartam írni mint amit előttem írtak.

Aki szexet akar azt nagyjából ezzel kiszűrheted.

Persze vannak kitartóak akik képesek hónapokig fűzni egy nő agyát hogy ágyba vigyék.

Annyit mondanék, mindig vannak intő jelek! Csak ugye nehéz észrevenni, vagyis inkább belátni nehéz mert ugye mindenki kapcsolatot szeretne... és elsiklik ezen dolgok felett.

Szerintem 100% os megoldás nincs. Használd a józan eszed és olyat ne tegyél amit nem akarsz, ez lényeges szerintem.

Normális pali úgysem erőltet semmit.

F

2017. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 30+ korban ne tartson már ott egy nő, hogy ha lefekszik valakivel, akkor azt nem a saját örömére teszi! Tartogatod a szüzességed a nagy Őnek? Ne már!

Egy kapcsolat elején egyikőtök se tudja biztosan, hogy ki lesz belőle. Majd alakul. Az a legfontosabb, hogy te (is) irányíts, tedd ami örömet okoz, és ne menj bele olyanba, amit nem akarsz.

Flörtölni, randizgatni, ha megkívánod szexelni. Ez mind jó dolog. Ha nem lesz belőle több? Szép emlékek maradnak. Teljesen felesleges hisztizni, hogy kihasznált.

Normális esetben úgy is érezni fogod, hogy kölcsönös érzelmek vannak, vagy csak erőlteti a szexet.

2017. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:

Aki nem akar mást, csak minél több nőt megdugni vagy ninél több pasit begyüjteni az abumba, biztos nem fogja elmondani hogy skalpokat gyüjt. Aki viszont komoly kapcsolatot szeretne miért csessze el az idejét ilyenekre? Miért áldozzon időt és energiát olyanra aki biztos hogy nem lesz hosszú távú.

Még ha mindkét fél komoly hosszú távú kapcsolatot szeretne akkor is nagyon kis esélye hogy összejön.

2017. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 as , ez mind szép és jó amit írsz.

De sajnos senki nem fogja azt mondani, hogy bocs én most csak megdugnálak de többre ne számíts.

2017. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es:

Pont ezt mondom én is. Ezért írtam az 5- ben hogy az ilyet ki kell szürni. Utálom amikor az időmet rabolják.

2017. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!