Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti randiznátok zsoké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti randiznátok zsoké pasival?

Figyelt kérdés

Tudjátok akik arisztokrata lóversenyeken a lovak hátán száguldanak, megbecsült versenyzők és elég jól keresnek. Ők azok:

Jobb oldali pasi: [link]

[link]

[link]

Írjátok le, hogy randiznátok-e ilyen férfival és indokoljátok meg, hogy miért nem/igen. Már előre sejtem mit fogtok írni, de azért kíváncsi vagyok a véleményeitekre. :D



2018. jan. 5. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak arisztokrata lóverseyneken versenyeznek... mindenesetre a legtöbb alacsony.
2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1: Na látom nem kerteltél az őszinte válasszal. :D

De mindenki nyugodtan mondja meg a tuti őszinte véleményét. Legalább itt ne legyünk álszentek.

2018. jan. 5. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak ha jól meglovagolhatom.
2018. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha sem néztem a foglalkozást, nem ez a szempont.

Ha a linkelt emberekről kéne véleményt mondani, akkor nem. És nem azért, mert alacsonyak és szerintem öregek is hozzám, hanem mert semmi vonzót nem látok bennük.

Az első képen lévő illető nem vészes, de a második olyan, mintha egy öreg ovis csoport lenne (az alsó középsőt kivéve, de ő sem jön be). :D

2018. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mind ilyen alacsony, akkor nem. 180 cm alatti pasi nagyon ritkán tetszik(ha sportos alkat és helyes, akkor kivételt teszek, de akkor se legyen 170 alatt).
2018. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik külsőre/belsőre, akkor persze. Ha nem, akkor nem.

Ugyanúgy, mintha vízvezetékszerelő, programozó, vagy vadakat terelő juhász lenne, irreleváns a foglalkozás.

2018. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én simán randiznék ilyen pasival, ha törődó és humoros.
2018. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy "diszkzsokéval" igen, minden további nélkül :D
2018. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pàrat személyesen, konkrétan az egyik leghíresebbet is aki most Dél-Koreában versenyez.

Nem igazàn élet az övék. Pènz az van de amellett nem irígylem sem őt, sem a csalàdot.

A srác hánytatja magát folyamatosan mert nem mehet 50 kiló fölé.

Minden reggel 4-kor kezd, azaz akkor már a lovaknàl van.

Este későn végez...

Ezért nem.

Ami miatt járnèk, az egyedül az, hogy én is lovas vagyok, a közös téma meglenne.

2018. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!