Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kivel randiznátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel randiznátok inkább?

Figyelt kérdés

Tudom, ennyi nem elég, de melyik szimpatikusabb?


- jogász, joghallgató

- programozó

- vállalkozó

- DJ


2018. jan. 1. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
jogász
2018. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ez a sorrend.
2018. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Egész addig nem érdekel, amíg fenn tudja tartani magát és finanszírozni tudja a saját hóbortjait, nem hazudozik, nem telepít kémprogramokat az elektronikus eszközeimre, nem nyer 30 közbeszerzést évente, és nem bakelitek otthon a tányéralátétek is.

Ezen kívül még nyilván vannak olyan apróságok, hogy szeressen, meg ne csaljon meg, de ez már nem a randizás kategória ugye, hanem már a kapcsolat.

2018. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. programozó

2. vállalkozó

3. DJ

4. jogász

2018. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

A jogászoknak van egy olyan kukacos stílusuk és olyan "szúróssága" a beszélgetéseiknek, hogy valamiért mindig csak feszültnek érzem magam az okoskodásuk és a kötekedésük miatt. Van rendes jogász ismerősöm, de egy. Mellette meg van 30 ilyen sznob, aki még a pénzével is villog. Meg amúgy sincs semmi közöm a joghoz.


A vállalkozók szemtelenek és nem tudják megérteni azokat az embereket, akiknek időre kell menni, korán kelni és a többi. És folyamatosan az orrod alá dörgölik a szolgáltatásaikat, meg mindenhol reklámozzák magukat és ugyanúgy csak a vállalkozásukról tudnak hencegni, ami lehet, hogy jogos, de őszintén nem érdekel a profitjuk. Engem ez a típus csak idegesít.


A DJ-vel nem érné meg. Más világ vagyunk, sosem szerettem a szórakozóhelyeket, nem most fogom megszeretni, nem szoktam az éjszakai élethez, nem vagyok ilyen minden lében kanál, pörgős ember.


A progossal randiznék szívesen, ha nem csinál szociálisan kínos dolgokat és nem csak a munkájáról beszél, minden más melót semmibevéve (és minden máshoz hozzá sem szólva, mert csak ehhez ért -sok az ilyen szakbarbár). Lenne is közös témánk, ráadásul ötletes, jó problémamegoldókészséggel rendelkező emberek többségben. :) És logikusan gondolkodnak, ami nekem nagy könnyedséget jelent.



.

Most nyilván ezek otromba nagy sztereotípiák, de ha csak ezek alapján kellene dönteni, akkor a programozó. De soha sem választottam foglalkozás szerint párt vagy mentem ez alapján randira. Akkor volt csak a foglalkozás kizáró ok, ha az illetőnek utaznia kellett, vagy külföldre menni. Az nem pálya nekem.

2018. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Jaja, a jogász az jó ötlet, abból mindenki ilyen tárgyalótermi menő arcra gondol, aki zsákszámra viszi haza a pénzt.



A valóság azonban az, hogy manapság 10 jogászból 9 valamilyen alacsony szintű jogi melót végez, halálra unja magát, és üveggombokkal fizetnek neki az önkormányzatok, állami hivatalok és hasonlók, mivel kb ők alkalmazzák a nagy részüket (és jogászból sokkal, sokkal több van, mint ügyvédből)

2018. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem csak a munkájáról beszél, minden más melót semmibevéve (és minden máshoz hozzá sem szólva, mert csak ehhez ért -sok az ilyen szakbarbár"


Tudod, hogy hány szakbarbár, csak a munkájáról beszélő ember van a többi szakmában is?


Az IT-sok az iskolában még kockulnak, aztán pár év alatt annyi gépet látnak, hogy sokszor már azért fizetnek valakinek, hogy feltelepítse a gépüket, és ne nekik kelljen vele tökölni :)

2018. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Tudom, hogy más szakmában is sok a szakbarbár, de ez nem volt kérdés. Ismerek egy tucat infóst és főleg az zavar, hogy az általános műveltség elkerülte őket elég szép számban, emellett meg a szabadidejük nagy részét játékkal töltik. Van(!) aki nem, két nagyon kedves és közeli barátom is ilyen. :) De azért elég gyakori, az infósok közül sokan sokkal kevésbé nyitottak a kultúrára és az új tapasztalatokra az életben.
2018. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De azért elég gyakori, az infósok közül sokan sokkal kevésbé nyitottak a kultúrára és az új tapasztalatokra az életben"


Ez változó szerintem. Nagyon sok reál szakmára elmondható ez a könyvelőtől, a mindenféle egyéb mérnökig.



Meg az is, hogy majd nézd meg a haverjaidat 5 év múlva. Most még nagyon fiatal vagy, gondolom a haverok is, én például a szabadidőmben sportolok, színházba megyek, megnézek egy jó kiállítást, utazom, mert ha a gépet kellene 7/24-ben néznem az már fájna (elég a gyk :))

2018. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Oké, oké, de én most randizok. És mostanában szeretnék komolyabb kapcsolatot. Szóval lényegében mindegy, hogy egy 30 éves férfi, akinek már a férjemnek kellene lennie, mire én is annyi leszek, hogy áll a témához. Persze, értem én, hogy az emberek változnak, de megint csak azt mondom, nem ez volt a kérdés. Én ezt látom, tapasztalom, kevés kivétellel. Akár most, akár később kellene erre a kérdésre válaszolnom, ugyanazt mondanám: olyan progost választanék, akinek van köze az élethez és kinőtt az egész délutánon át estébe hajló fps-ezésből. Jó moka, tudom, de... Ennyire azért nem. :)
2018. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!