Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak olyan nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nőknek tetszek és nyitnak felém akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Fontos a kémia, a szexuális vonzalom. Ha csúnyának találom nemtudok semmit elképzelni vele.
2018. jan. 7. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
# 9 Nem látok sok összefüggést. Én sem tartom valami sikeresnek magam, mégsem kezdeményeznék soha senkinél.
2018. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De nem akarok senkit megsérteni. Biztos van akinek arra is feláll/na amire nekem nem.
2018. jan. 7. 21:12
 13/20 anonim ***** válasza:

# 10 Ezzel én is így vagyok, és jól mondod, talán "félreérthető helyzet".

Mindenesetre néha megfut az agyamban az, hogy szeretnék hasonló partnert, akivel olyan jól eltudok beszélgetni, mint a friend-zone-olt ronda barátaimmalxD


A szép lányokkal is így kellene felfogd, hogy nincs tétje. A lazáknak könnyebben megy.

2018. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
mert ostoba vagy
2018. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a különbség a "csúnya" és "vonzó" nők közt, hogy az egyik bármikor nyomul, s másikért neked kell tenned valamit, összeszedned magad és ismerkedned.

Egyszerűen nekik nincs hajlamuk arra, hogy nyomuljanak, tehát ha te erre vársz, akkor ez szerintem sosem fog eljönni.

A "csúnyák" kéretlen nyomulása önteltté tesz, és úgy gondolod hogy majd egyszer egy vonzóbbiktól is megkapod ezt a figyelmet, anélkül, hogy tennél érte.

2018. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy öntellt vagyok épp ellenkezőleg. Nem tudok nyitni, introveltált vagyok. Nem szeretek a figyelem középpontjában lenni. Inkább megfigyelőként szemlélem az eseményeket.

Szituáció függő, hogy mással megismerkedjek csak úgy leszólítani valakit nem tudok. Ha a helyzet adja és tetszik az illető akkor sokat kell ahoz beszélgetnem vele, hogy feloldódjak. Viszont ha látja rajtam, hogy kész ideggörcs vagyok és befeszülök akkor már az elején bukó.

Számomra ezért lenne fontos, hogy inkább a nő tegye meg az első lépést.

2018. jan. 7. 23:22
 17/20 anonim ***** válasza:

# 16

Lényegében te sem vagy az az ember, aki nyit mások felé, de elvárod, hogy feléd nyissanak.


Nem tudom, hogy miként képzeled el ezt az első lépést:D

Szerintem pont az a baj, hogy ha befeszülsz, akkor akár meg is tehetik az első lépést de pusztán ennyivel semmire sem mennek. Azt meg sokszor nem várhatod, hogy ilyen nők tapadjanak rád és várják, amíg feloldódsz. Lehet hogy nem csak első lépést vársz, hanem ennél többet, mert nehéz számodra megtenni a másodikat.


Én is hasonló vagyok. Ha valaki közeledett is felém, akkor sem nyitottam annyira. Ilyenkor nem csoda, ha elfordulnak, nem fognak teperni.

2018. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Annak idején volt egy nálam 7 évvel idősebb nő. Az konkrétan a szemembe mondta, hogy tetszem neki és elhívott magához ebédre, vacsorára. A többit a fantáziámra bízom, mivel nem éltem a lehetőséggel. Mindig rámköszönt munkahelyen és egy ilyen jó nő, meg aki korban sem volt hozzám illő mégis mi tetszett neki bennem? Akkor még ezt gondoltam. Ha visszamehetnék az időbe jobban megismerném. Ez kell, mivel tartok az elutasítástól illetve csajozni sem tudok. Én és a csajozás jah.. :D
2018. jan. 8. 00:43
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Nem kerítek nagy feneket az ilyennek. Velem is volt már olyan helyzet, hogy kikezdett velem egy olyan személy, akiről sosem gondoltam volna. Túl jónak éreztem magamhoz, de szerintem az ilyenek nyílván kihasználósdi story-k mindig. Nem tudom, ez mennyire mozgat téged. Én belementem párszor egy ilyenbe, utólag nem lett belőle semmi. Az egyik 2 hetet tartott, a másik egy éjszakát:))
2018. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Pont ezt gondoltam én is, hogy talán csak kihasználna. Egyszer megjegyeztem, mikor segített egy feladatban, hogy "egy kicsit már fárasztó ez a meló". Vagy valami hasonlót. Utána azt mondta "ne mondjak ilyet, mert kiábrándul belőlem". Tényleg fax tudja mit akart.

Egyszer facen írt még egy csaj, hogy unatkozik egyedül van otthon nincs-e kedvem átmenni hozzá. Ő egy régi ismerős a közelben lakott. Erre azt feleltem, hogy bocs de másnap korán kelek, mert dolgozom. Másnap esett le mit akart, akarhatott. Biztos nem sakkozni vagy call of dutyval játszani.

2018. jan. 8. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!