Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Digitális nomád - mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális nomád - mennyire elterjedt ez? Hol lehetne ilyen életmódot folytató, vagy erre nyitott lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy bárhonnan tudok dolgozni. Egy laptopra és internetkapcsolatra van szükségem egyedül.

Azt tervezem, hogy egy-két évre "digitális nomádként" élnék: azaz utazgatnék szerte a világban, mindenhol eltöltenék némi időt, aztán mennék tovább. Persze ugyanúgy dolgoznék közben, csak változatos környezetben. Még 30 alatt vagyok, szóval később, család meg ilyenek mellett jóval nehezebb lenne.

Ez nyilván egyedül is izgalmas lehet, meg biztos sokakat vonz a dolog, hogy más-más országban más-más lányokkal... :D De én nem vagyok ilyen impulzív. Jobban tetszene, ha lenne valaki, akivel közösen utazgathatnánk, lakhatnánk különböző helyeken.

Úgy gondolom, hogy Airbnb-vel, esetleg ilyen 3-4 csillagos szállodákkal (helytől függően) ki tudnám hozni egy kis tartalékkal, vagy max. nullszaldósra. Szóval nem a nagyon budget megoldás érdekelne. Fontos lenne még, hogy nem sugar baby-t szeretnék találni; két embernek nem hiszem, hogy tudnám fizetni hosszú távon.


Vannak ilyen jellegű ismerkedős oldalak?


2018. jan. 8. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A bloggerünk pont ilyen. Ő lány, német származású, 1 éve dolgozott már nekünk mire találkoztunk vele személyesen, mert addig Kubában élt és dolgozott. Blogger/íróként pont ilyen életmódot tud folytatni. Most Ázsiába költözött. :)

Tehát hasonló vagy olyan munkakörű lány, aki ugyanígy tud dolgozni, vagy hozottan tehetős a megfelelő partner ;)

2018. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ebben a helyzetben vagyok. Nekem is csak laptop és internet kell a munkámhoz, és gondolkodtam ilyesmiben.

Nem a korosztályod vagyok, nem ezért írtam, csak hogy biztos rajtam kívül is vannak ilyen nők. Sok sikert!


Ilyen oldal biztos nincs, de ismerkedj hasonló munkát végző lányokkal

2018. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hasonlo eletstilust produkalo emberekbol igen keves van, en ilyen vagyok es gondoltam ra, h par evig vilagot latok es kozben melozgatok.jo lenne egy ilyen csapatba csatlakozni.h ilyen not talalni aki pont veled megy sztem konvegnal az esellye a 0hoz.
2018. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!