Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan válhatnék igényessé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatnék igényessé? Más nőknek miként sikerül mindig jól kinézniük?

Figyelt kérdés

Hiába mosok sűrűn hajat, lelapul, az arcbőröm is problémás, a kezem kiszárad, a ruhám tele lesz szösszel...

Igyekszek, egy húzás után mosom a ruhát is, és tényleg nem érzem magam igényesnek ennek ellenére sem. Sokan pedig a nap végére is illatosak maradnak, rajtam a parfüm és a dezodor sem érződik a nap végére.



2018. jan. 9. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

És ez hogy kapcsolódik a Felnőtt párkapcsolatok kategóriához?


Kezdj el sportolni. Tudod nem a ruha teszi az embert.

Igyál napi minimum 2 liter vizet.

2018. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
ui.: Étkezz egészségesen.
2018. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 úgy kapcsolódik, hogy szeretnék randizni, de ez meggátol benne.
2018. jan. 9. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a többi nő is küzd ilyen apróságokkal, de ezeket a többség csak magán veszi észre.
2018. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Inkább te pszichés beteg vagy, bocsi.


És nem mondták még, hogy heti csak 2-szer moss hajat?

2018. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé rájátszik a genetika is, hogy feltūnõen szép valaki. Emellett a hangulata is és a kisugárzása is!! Aki jól érzi magát a bõrében, az sokat dob a kinézetén szerintem.


A leírást furcsállom. A sok hajmosás miért segítene a lelapult hajon? Inkább tupirozni kéne, akár hajhab használattal. Én meg úgy hallottam, hogy a túl sok hajmosás nem tesz jót, ezért igyekszem ritkábban mosni. Az arcbõr probléma idõszakos is lehet, bárkinél látok ilyent stresszesebb idõszakban, de sokaknál a smink, természetes hatású alapozó nagy változást hoz. A kezet nem mondanám feltūnõ problémának, de erre megoldás, hogy sok vízet iszol+kézkrém. “A ruhám tele lesz szösszel” - ez sem látszik mindig, és annyira túlzottan nem határozza meg a jó kinézetet.

“Sokan pedig a nap végére illatosak maradnak”

Errõl nem lennék meggyõzödve

1. Van olyan, hogy valaki jobban érzi mások illatát, mint a sajátját, talán mert a sajátodat megszoktad, azért nem tūnik fel.

2. Az is lehet ennek az egyszerū oka, hogy mások erõsebb parfümöt használnak. De az elõbb leírt érzékelési különbség is nagyon rájátszik. Én is erõs parfümöt használok, mégsem érzem mindig, a szaglásom miatt.

2018. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
A "mű" kinézet nem jó kinézet.
2018. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mintha csak én írtam volna.


A hajad szárítsd lehajtott fejjel, illetve gyakori mosás helyett szárazsampon, az is segít kicsit megemelni.

Szerencsére az én bőröm rendben, de a kezem nekem is folyton kenni kell.

Illetve ilyen apróságok, hogy lekönyökölöm a sminkem a nap végére, a hajam addig áll valahogy, amíg ki nem lépek az ajtón...

Amugy számodra csak azért tűnnek tökéletesnek, mert nem látod őket 24 órában.

Lehet, többször fristítik a sminkjüket, fésülködnek, újrafújják a parfümöt....

2018. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

ha sokat mosol hajat, akkor csak szállni fog, száraz lesz. használj rá hajtőemelőt, vagy tupírozd.

az arcbőröddel csak kozmetikus tud mit kezdeni, illetve ha megfelelő krémet használsz. alapozóval szebbé teheted, de az ugye nem igazi megoldás, de lehet adna önbizalmat. (nem tudom mennyire durva)

tegyél a táskádba kézkrémet, ha érzed hogy száraz, kend be. probléma megoldva.

szösz ellen lehet kapni ilyen hengert, ami ragad. azt végig görgeted a ruhádon, és már nincs is szösz. ruhát akkor moss, ha koszos büdös. ha túl sokat mosod, akkor csak kifakul, hamar elvékonyodik, elnyúlik.

ha nem érzed magad illatosnak, akkor meg fújd be magad újra. bár lehet csak te nem érzed, mások igen. de a táskába befér a dezodor meg a parfüm. parfümhöz árulnak már ilyen mini, 10ml-es üvegcsét is.

2018. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársnőm is szèp, vastag vakolattal az arcán. Èn minden másnap mosok hajat. Inkább csinos vagyok. Különben a folyadèk fogyasztása javít a bőr állagán.
2018. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!