Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit vártok el a fiúktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Lányok mit vártok el a fiúktól? Milyen belső és kűlső tulajdonsagai legyen egy 18 éves fiunak? Konkrétan!

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen joga lenne elvárni?
2017. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 párkeresésnél neked talán nincsenek elképzeléseid arról, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen a párod? Vagy te beéred mondjuk egy putriból szabadult, aluliskolázott munkakerülővel is? Zsák a foltját, végülis..


Egyébként nekem egy 18 éves fiútól semmilyen elvárásaim nincsenek, mert hozzám túl fiatal lenne, de amúgy intelligencia, udvarias, határozott viselkedés, sportos alkat, ilyesmi.

2017. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia én voltam a kérdés irója , tudom higiénia udvariasság stb ezek nm elvárások hanem alap emberi normák, De hogy milyen stilusu ruhát hordjak , miket csináljak , mert aztán nm mindegy mit csinálsz egy randin ,és erre akarok választ
2017. dec. 20. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső: nálam magasabb legyen (én 172 cm vagyok), nekem fontos- ha már magassággal áldott (vert) meg a sors-hogy nőnek érezhessem mellette magam, és ehhez az kell, hogy legalább egyforma magassággal rendelkezzünk.


Belső: figyelmes, visszafogott, aranyos, kedves, jólelkű, intelligens legyen

2017. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A randin kényelmes ruhában legyél, ing-farmer nagyon jó hatást kelt. Ne támadd le, érdeklődj felőle, egyforma mértékben beszéljetek, ne az legyen, hogy csak Ő vagy Te beszélsz egész idő alatt. Ne legyél rámenős, ha szimpatikus akkor éreztesd vele, hogy kellemesen telt számodra a közösen eltöltött idő. Apróbb figyelmesség is célravezető: pl dicsérd meg, hogy csinos, viszont nem kell túlzásba esni.
2017. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi az alap... Van, akinek azt is a szájába kell rágni, hogy gáz, ha rohad a foga, vagy ha másfélhetente mos fogat, vagy nem formázza a szakállát, csak hagyja nőni a semmibe...


4 oldalt tele tudnék írni azzal, hogy milyen legyen a másik belsőre, nem fogom megtenni, mert senkit sem érdekel és nem nekem kell megfelelni. Szóval csak annyit írok, hogy viselkedj úgy, hogy nyugodt legyen a lelkiismereted és ne kelljen miatta szégyenkezned. Ebben nagy eséllyel benne van az, hogy nem alázkodsz meg, nem nyalsz segget, nem más kívánságait lesed, nem leszel ugyanakkor közhelyes, bunkó, ösztönvezérelt sem.


Mindenkinek szíve joga olyannak lenni, amilyen akar lenni és úgy párt keresni. Az a lényeg, hogy ki legyen magával békülve és tudja, hol a helye. Lehet futni topmodellek után is kisfickóként, de eléggé az önismeret és az emberismeret hiányára vall. Elég éretlen dolognak tartom, mikor valaki kiakad azon, hogy xy-nak nem tetszik, vagy nem akar tőle semmit. Úgy gondolom, tudni kell ezt emelt fővel, felnőtt férfiként kezelni. Lehet nagyot álmodni, de tudni kell, hogy hol a helyed, úgy gondolom. Általában hasonló ember hasonlóval jön össze. Hogy milyen szempontból hasonló, az változó, de mindig is ócskának tartottam, mikor valaki bepróbálkozott valakinél úgy, hogy fingja sem volt róla, milyen a másik, csak azt tudta, hogy nőnemű. Legyen az önismeret mellett önkritika is, az ember tudja, minek mikor van meg a helye és mi illetlen, pofátlan vagy szánalmas. Ez a kapcsolatban lévő viselkedésre (hűség, viszonzások, törődés) is vonatkozik.


Külsőre nem tudok elvárni az alaphigiénián kívül semmit. Annyi, hogy ha egy kicsit is gondolkodik, beláthatja, hogy kényelmetlen nekem is és nagy eséllyel neki is, ha én vagyok a nagyobb darab. Lehet így is kezdeményezni, nem azt mondom, csak nem kell csodálkozni, ha egy nő nemet mond arra, ha a másik a homlokáig ér pl. Nem lehet tudni, hogy kinek tetszel úgy is, hogy vékonyabb vagy nála, vagy alacsonyabb, ebből a szempontból nem azt mondom, hogy mindenki mondjon le mindenkiről, akivel nem egy súlycsoport, vagy aki mellett férfiként véznább. Hanem azt, hogy fogadja el, ha egy nőt ez zavarja és emiatt nem akar tőle semmit. Én pl nem sok emberrel tudnám ezt a kapcsolat-dolgot elképzelni, aki nálam "kisebb darab". És nem az zavar, ha valaki, aki esetleg nem tetszik (ki tudja, hogy nem tetszik, nincs a homlokomra írva) próbálkozik, hanem ha utána hisztizik meg földhöz veri magát meg nem ért a szép szóból. Én sem kezdek flörtölni olyannal, akinél érzem, hogy nem biztos, hogy vagyok ott nőben, mint ő férfiben, illetve ha mégis, úgy teszem, hogy "mázli, ha bejön", nem úgy, hogy "dögöljön meg, ha nem kellek neki, felszínes szemét". Bár utóbbit szerintem senkivel szemben nem illik mutatni.

2017. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég szépen összefoglalta az előttem kommentáló személy, de azért tényleg nem szabad elfelejteni, hogy nem mindenkinek ugyanaz az ízlése! :)

Én egy 18 éves lány vagyok és hasonló dolgokat várok el:


Külső: Amiről már szó volt, igényesség, ápoltság... én személy szerint szeretem az elegáns férfiakat,fiúkat, akinek már van kicsit kiforrottabb stílusuk azért a farmer-pulcsi-viccesfeliratúfelsőnél

Sajnos nincs sok ilyen, de biztos sok nőnél/lánynál imponáló ez...

Van gyengém is kinézetre, de úgy sem ez a fő ami alapján döntök... kisugárzás,stílus, személyiség nagyon sokat játszik a külsőnél is.

Testalkattal kapcsolatban nincs elvárásom, de a nagy túlsúly már kizáró ok.. de nem elvárás, hogy nagy izmai legyenek, annak ellenére, hogy én egy vékony, jó alakú lány vagyok.



Belső: Szeretném, ha a partnerem komolyabb lenne, mivel én is a komolyabb fiatalok kategóriájába tartozom, legyen határozott és legyen véleménye, tudjon velem veszekedni, ha kell, nem szeretem a puhány... "mindegy" embereket.

Legyenek céljai, lehetőleg ne legyen depresszív, legyen életerő benne!

Fontos, hogy intelligens legyen és tudjon bizonyos kérdésekben éretten gondolkodni... persze nem várom el, hogy mindenben felnőtt legyen, hiszen én magam sem vagyok még, de azért sok dologban szeretném,ha egy szinten lennénk...

2017. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!