Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan férfivel/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfivel/nővel, akinek korábban volt egy kapcsolata, amiben megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek, randizgattok, nyilván egyszer témába kerülnek a volt kapcsolatok valamilyen szinten. Meséltek, beszélgettek, és ha az egyik fél megosztja, hogy 2-3 évvel ezelőtt már volt része megcsalásban, az mennyiben befolyásol titeket? Azóta volt már párkapcsolata, ahol hűséges volt, egyetem miatt mentek szét.

Nem tudom mit gondoljak a hölgyről. Végülis régen volt, nem? Furcsán érzem magam mégis

Kerültetek már hasonló helyzetbe?


2018. jan. 10. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha úgy látnám, hogy már nem tenné meg, akkor igen. Akármiért tehette, nem biztos, hogy meggondolt döntés volt, lehet fiatal volt és önző idióta, de már ezerszer rájött, hogy hiba volt. Ki nem hibázott még egész élete során soha... Na bumm. A jelen a fontos.
2018. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez szinte mindenkivel előfordul. Ha nem a klasszikus megcsalás, akkor az érzelmi biztosan.


Én is csaltam meg már egy exemet, férjem is egy volt barátnőjét, tanultunk belőle, levontuk a tanulságot. Mi hűségben és szeretetben élünk régóta.

2018. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Én is csaltam már meg a párom, mert nem éreztem a páromnak és minden kérésem ellenére telibeszart. Mikor kéred, hogy ne vállalja el azt a rohadt munkát, aztán még arról is hazudik, hogy mennyi ideig kell ingáznia, te meg ott vagy hagyva a szarban, akkor elég nehéz nem elfogadni egy kedves és vonzó ember közeledését, aki ott van folyamatosan melletted és akinek elmondhatod a dolgaidat erről és másról is. Utána persze szakítottam egyből, mert a lelkiismeret és a józan ész győzött, de attól még kapcsolatban léptem félre.

Viszont azt még így sem nézném el senkinek, ha minden korábbi "beszéljük meg" próbálkozás nélkül, akár pusztán unalomból/móresre tanításból lép félre. Nem mindegy, kit mi vezérel szerintem...

2018. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Soha. Képen-röhögném, és eloldalognék :D
2018. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ.


Arra jöttem rá, ahogy beszélgettem is 1-2 emberrel, aki a múltban már csalta meg egy párját valamikor, hogy egy részük pl igenis tanul belőle. Konkrétan megtanulja a saját bőrén, hogy nem éri meg, és igyekszik elkerülni a továbbiakban.


A megcsalás az nem úgy történik, hogy " hú, én most jól ki akarok baxni a másikkal, megyek dugni egy jót".


A másik, amit megtanultam, hogy semmit nem jelent az sme, ha valaki nem csalt még korábban: ez nem garancia arra, hogy ajövőben sme fog belesni ebbe a hibába.


Az egyetlen dolog viszont, - ha már személyes véleményt kértél,- amit nehezméyneznék egy kapcsolatnál, az az, ha nem sima megcsalás, hanem hosszabb viszonyt tatott volna fenn a múltban. ( Ez sem jelenti a legorsszabbat, de láthatóan gyengébb jellem, mint amire nekem "szükségem van")

2018. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem, a megcsalást egy gerinctelen, gyáva, féreg dolognak tartom. Ha egyszer megtette, bármikor megtenné újra is.


Az nem érdekelne, hogy szingliként hány szexpartnere volt, mert az az ő dolga. Senkit nem vert át vele, szabadon csinált, amit akart. De a megcsalást nem nézném el.

2018. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
#6 vagyok, amúgy ezt a “bármikor megtenné újra is” dolgot úgy értem, hogy ő lehet tanult belőle és nem tenné meg újra, de én nem tudnék bízni benne. Az előző partnerét is átbaszta a háta mögött.
2018. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen. A gerinctelenség nem gyógyítható.
2018. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!