Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi bizalmat adtok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi bizalmat adtok az első randikon a másik félnek?

Figyelt kérdés

Az ötödik randira készülök, de picit félek. Elég sok férfival nem jutottam eddig el, félek tőle, hogy ő is lelép.

Félek a koppanástól.


2018. jan. 12. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sem a problémádat nem értem sem a félelmed alapját.
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg nem alaptalan a félelmed, a tudatalattid már tudja, hogy csak szexre hajt a férfi. Szóval óvatosan, semmiképp ne add oda magad neki még egy darabig.
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges kereteken belül maximálisat.


Én mindenkiről jót feltételezek - ellenkezőleg nincs értelme szerintem ismerkedni -, de azért nem szemellenzős módon, mondjuk úgy, amíg nem ad rá okot, nem feltételezek rosszat. Igyekszem eleget kérdezni, beszéltetni, megismerni, hogy rájöjjek, hogy okkal kapta tőlem a bizalmat, vagy sem. Ha nem, akkor kalap-kabát.

2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Pont annyit, hogy megjelenek a randin es beszelgetunk. Ennel tovabb nem engedek senkit, amig nem teljesen vilagos, hogy komolyak a szandekai!!
2018. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

#2

Normális férfi ugyanúgy nem fogja komolyan venni, ha feleslegesen bizalmatlankodik és tartogatja magát mint a jó bort.

Úgy érzi majd, hogy csak az idejét vesztegeti és ő egy normális, értelmes nőt akar aki tisztában van azzal, hogy a szexualitás ugyanúgy minden kapcsolat alapja. Gyakorlatilag onnantól fogva mondható komoly kapcsolatnak is.


Megtartóztató, távolságtartó és frigid viselkedéssel nem lehet felszedni egyetlen normális férfit sem.

Kérdező, ti meg az ötödik randinál tartotok. Mennyi kell még, hogy végre eldöntsd, akarsz-e tőle valamit vagy nem? Az emberek ezt az első találkozó után érzik.

2018. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, a te világodban így van, működött az őskorban is. Én eddig egyik párommal sem feküdtem le fél évnél korábban, rengeteg randink volt, tartalmas programok, nem a kósza dugást kerestük, mint egyesek. Érdekes mód egy normális (!) férfinak sem volt ez ellen kifogása. Volt idegesítően nyomulós is, mondjuk szerintem ő le sem érettségizett, nagyjából annyira volt értelmes. :) (Sajnos ez nem derült ki randi előtt, az interneten, megspóroltam volna magamnak két randit.)
2018. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

#6

Én is ugyanabban a világban élek mint mindenki más.

Aki kósza dugást keres az nem valószínű, hogy ötször fog randizni valakivel.

A te értékítéleted ilyen, ennyi.

Normális férfi viszont nem fog fél évig randizgatni senkivel. Ha érzi azt, hogy neki kell az a nő/férfi és úgy gondolja, hogy az ez kölcsönös akkor minden további csak felesleges időhúzás. Ezt pedig pár alkalom után is lehet érezni, sőt egyéjszakásból is alakul ki komoly kapcsolat. Nem lehet ezt így kategorikusan kijelenteni, hogy csak az a normális aki vár és vár, sőt...

Az iskolázottságnak meg nem tudom mi köze az egészhez.

2018. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Márpedig én ilyennel még nem találkoztam. Mondjuk lehet azért sem, mert a nőismerőseim se mennek bele egyéjszakásokba, meg első randin dugásokba. :))))) Érdekes társaságok lehetnek, gondolom egymás közül válogatnak ezek az összevissza dugók. :))
2018. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

#8

Vagy csak nem kötik az orrodra. Általában nem szokás tudni minden ismerősünk szexuális szokásait sem pedig magánéleti titkait.

Nem kellene ennyire lenézőnek lenni minden emberrel aki pl. nem úgy gondolkodik ahol te.

Semmivel nem több vagy jobb az az ember aki csak komoly kapcsolatban hajlandó szexelni. Bárkivel megeshet néhány kötetlen, szexuális aktus élete során és többnyire meg is történik. Sosem értettem azokat akik saját magukat ölümposzi magasságokba emelik csak mert ők nehezen kaphatók. Semmi kitüntetés nem jár érte.


A kérdező félelmét pedig továbbra sem értem. Ne a koppanástól féljen, attól csak azok félnek akik utána nem bírnak felállni a padlóról. Az viszont egészen biztos, hogy előre egyetlen kapcsolatot sem lehet megtervezni.

2018. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaguar, igazad van. Tudom, hogy többet szeretnék tőle. Csak a félelem, hogy meg kedvelem és mégsem működik. Tudom, ez butaság.

A szex is fontos. Nem félév. De egyelőre még nem került szóba, nagy vonalakban sem. De úgy gondolom ott is passzolnunk kell, ezért nem értek egyet a fél évvel. Ha várunk annyit, és kiderül, hogy ott nem működünk jól, akkor a folytatás erőltetett. Elhidegülés, stb. Nem azt mondom a szex teljesen az alapja, de ha a kellő intimitás nincs meg, később bajok lesznek.

Talán az utolsó szakításom nyomja rá a bélyegét a dologra.

Jaguar, köszönöm amit írtál. Remélhetőleg senki nem randizik valakivel ennyiszer, ha nem keltette fel a személye a figyelmét.

2018. jan. 12. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!