Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás Budapesten? Arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás Budapesten? Arra szeretnék tőletek választ kapni, hogy Budapesten melyik Pub -ba menjek ismerkedni.

Figyelt kérdés
Arra szeretnék tőletek választ kapni, hogy Budapesten melyik Pub -ba menjek ismerkedni. Sajnos sosem voltam egy bulizós tipus, nehezen megy az ismerkedés. Olyan hely érdekelne, ami egy kicsit nyugisabb, inkább pultos helyek érdekelnének? Ki milyen Pub-ba volt, és lehet ott egyáltalán ismerkedni?
2010. jún. 4. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenhol lehet ismerkedni, csak tudni kell ;)

igyál néhány felest, aztán oldódik körülötted a hangulat.

barátaiddal elmentek valami közeli helyre, aztán ismerkedsz..csak lazán:D piával amugy is jobban megy

de ne vidd túlzásba..csak épp, hogy bátrabb legyél kicsit.sosem jo sokat iiinnni

2010. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sf kocsma azaz dózsa söröző 14. kerület
2010. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Old Mans pub.Ott össze lehet szedni nőket.Hajnali 3-4 körűl mindenki smárol már,és a nők is isznak,nem ásványvizeznek.Egyébként bármelyik éjszakai pub jó erre.Régebben mikor járkáltam nőkért,én is átszoktam a pubokra a diszkó helyett.Egyszerűbb.Max ketten menjetek,vagy egyedűl.Szerintem hülyén néz ki,ha 5-6 an letámadtok férfiak.
2010. jún. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem pub-ba semmiképp ne menj,ott ha sokat iszol max. egy éjszakás kalandod lehet,yah és a pub-ba oylan normális csajok nem is nagyon járnak

Inkább a Balaton partját ajánlom,az tutibb

2010. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vok

Most jutott eszembe a neve.Port Side Pub.Ott szedtem fel a legtöbbet.

2010. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!