Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen milyen (első) képpel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen (első) képpel lenne több egyezés?

Figyelt kérdés

Megjegyzés: nem, nem eltartott nőt keresek, és nem csak a pénzemet tudom "felmutatni". Voltak régebben barátnőim, és mindig a személyiségemmel fogtam meg őket; nem is volt pénzem. Viszont már kikerültem az egyetemről, elapadtak az ismerkedési lehetőségek. Tinderen meg a hasonló alkalmazásokon viszont sokkal több a férfi, nekem meg elég átlagos arcom van, valamivel ki kéne tűnni a tömegből. 28 vagyok, a 19-27 éves korosztály érdekelne.


- első hobbi: siklóernyőzés közben

- második hobbi: búvárkodás közben valami trópusi helyen

- első utazós: New York City

- második utazós: trópusi tengerpart

- harmadik utazós: Dubaj

- sportkocsival/ban készült kép

- kutyával

- macskával

- stúdiós, beállított kép elegáns ruhában

- sima selfie, de mondjuk jó környezetben, ízléses ruhában

- egyéb, kérlek, fejtsd ki


2018. jan. 14. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

sima selfie, de mondjuk jó környezetben, ízléses ruhában


Búvárkodás közben mégis mi látszana az arcodból? Az ilyen sportkocsival pózolós kép meg egyenesen vicc kategória, mintha azt mondanád, “ronda vagyok és töketlen, de kell valami, hogy nőt fogjak”. 1-2 nyaralós képet ki lehet tenni, de ne azt sugallja az egész profilod, hogy gazdag vagy és fel akarsz vágni vele.

2018. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Az első 6 közül bármelyik, mert ezeken látszik, hogy sok pénzed van.
2018. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy a személyiségeddel tudod megfogni a nőket, akkor nem a legjobb választás egy olyan társkereső oldal, ahol első körben kép alapján választanak a tagok. Sőt, talán a társkereső oldal általában nem jó választás. Egy cuki kutyás vagy macskás képpel nagyon nem lőhetsz mellé. Sportkocsis vagy dubai-os kép esetén a jelentkezők egy része aranyásó lesz.
2018. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 1: Első képről beszélünk. Gondolom, nő vagy (ha nem, akkor bocsi), és így valószínűleg nincs rálátásod, hogy férfiként milyen kihívás ez. Az első kép rengeteg mindent eldönt: ha az nem tetszik, vagy nem elég izgalmas, akkor instant kuka. Ha viszont érdekesnek találja az adott hölgy, akkor jó eséllyel megnézni a profilodat, az meg félig nyert ügy, hiszen ha akkor elolvassa a bemutatkozásodat, lejön, hogy nem Random Jani vagy, hanem egy értelmes/művelt/vicces alak, kinek mi. Nőként nyilván nincs szükség ilyen praktikákra, hiszen magában az, hogy nő vagy, már érdekessé tesz nagyon sok ember számára - kiindulva a felhasználók nemének arányából. Elhiszem, persze, hogy ez frusztráló, hiszen nem a személyiséged miatt érdekled az embereket, hanem a nemed miatt... De ez ilyen.

Ahogy én néztem, Tinderen férfiként az sikeres, aki tényleg jóképű, vagy akinek az életén látszik, hogy izgalmakkal teli. Ne felejtsük el, ez csak az első benyomásról szól. Nekünk azt kell elérnünk, hogy a nő 100 másikból ránk legyen kíváncsi; hogy egyáltalán legyen lehetőségünk megismertetni magunkat.


3 #: Igazából nem tudom, hogy hol máshol lehetne. Az egyetem volt az utolsó olyan hely, ahol napi kapcsolatba kerültem a korosztályomba tartozó, nagyjából hasonló érdeklődési körű, értelmes nőkkel. Ennek vége.

2018. jan. 14. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok és igen, nő, de miért pont nekem magyarázod, hogy milyen férfiakat szoktak lájkolni SZERINTED a nők? :D Csak tudom magamtól, hogy milyeneket szoktam. Első képnek ne tegyél ki sportkocsisat, mert a normálisabb lányok kapásból balra húznak. Ha társat akarsz találni, egy normális szelfit tegyél ki, amin igényesen vagy felöltözve, mosolyogsz és lehet nálad kutya, macska, gyerek is. Az ilyen képek mindig nyerők(kivéve, ha ronda vagy, akkor nincs mit tenni😃)
2018. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az autós és az utazós dolgok lesznek a nyerők. (Mondjuk, azt nem értem, hogy ennyi hobbival, mégis hogy szűkültek be az ismerkedési lehetőségek. Egyetemistaként be vagyok zárva egy kis városba, pénz nélkül. Se extra szórakozás, se utazás, se pénz.)


#5: Tehát, szinte alig vannak normális lányok? :D

2018. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne szelfi legyen az elso, hanem egy jól beállított, kissé elegans kep, de ne studiofoto. Az hogy ez dubai-ban, Párizsban vagy akárhol máshol készült csak másodlagos. Nézz ki jól rajta. A 2. 3. Kép legyen a hobbiddal kapcsolatos és ha szeretnéd a 4. lehet a sportkocsis.

Nekem amióta ilyen tematikaban van sokkal több likeom van, persze nekem a sportkocsis kép nélkül. 😂 De amúgy azt hihetik hogy havere vagy csak bérelt és egyszer ültel benne és csak fel akarsz vágni, én ezért nem tenném az első helyre.

2018. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Engem ez szokott megfogni: - sima selfie, de mondjuk jó környezetben, ízléses ruhában - kivéve, ha tükörben pózolós, akkor kuka..


sportkocsival/ban készült kép --> ez engem pl inkább eltántorít, azt sugallja, hogy szeretsz felvágni a pénzeddel / beképzelt vagy. Ha a normális lányokat keresed, akkor ezt a képet mellőzd.

2018. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!