Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első és a második randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első és a második randi között ha 4 nap telik el, akkor közte mennyit érdemes kommunikálni? És milyen csatornán érdemes?

Figyelt kérdés
A randi jól sikerült, kölcsönösnek tűnik az érdeklődés, a köv. randi megbeszélve.
2018. jan. 10. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Az RTL klubot tudom ajánlani.
2018. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van mondani valótok egymásnak, ne legyen erőltetve.

Én most készülök a 4.randira, de mindennap beszélünk, a munkától függ mennyit.

2018. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyi nektek jól esik. Én elég független típus vagyok, 2 randi között nekem tökmindegy, hogy beszélünk-e. De van, aki infarktust kap, ha 2 percig nem írnak neki vissza.
2018. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyit érdemes, amennyit ti szeretnétek és ott, ahol akarjátok, pl. chat, videóchat, skype...stb.

Ha igénylitek a napi szintű több órás beszélgetést, akkor annyit, ha kevesebbet, az is oké.

2018. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyi jól esik nektek.

És úgy, ahogy jól esik.

Azért, ha négy napig egyik fél sem kérdezi meg, hogy szia, mizu, és pár percig nem beszéltek, az fura, pláne, hogy akartok egymástól valamit.

Ismerkedtem úgy, hogy kb ilyenkor írtam egy szia,mizut, és kövi nap reggel fogadott egy kisregény, este egy hosszabb beszélgetés, kövi tali meg pár napra rá, addig csendkura

2018. jan. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Nem kell játszmázni, ahol és amikor jól esik.


Mi napközben is végig beszélgettünk, ha tehettük munka mellett, este felhívtuk egymást... :)

2018. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!