Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lányt keressek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányt keressek hogy ne csalódjak?

Figyelt kérdés
eddig csak hazug hütlen szemeteket fogtam ki.nemakarok többet csalódni.
2010. jún. 5. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok, ugyhogy inkább már nem keresgélek :) De amugy a visszahuzodobb lányoknál probálkozz, akiket nem zsongják körül a fiuk.. mert egy beképzelt csajnál nem nagyon lehet elérni semmit! Sajnos sok csajjal mostanában nagyon elszalad a lo és csak válogatnak, arra mennek h minél több kapcsolatuk legyen, érzéketlen, lelketlen dögök..
2010. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
olyan lanyt akin ugy latod mar hogy elegge erett,es komoly,marmint a gondolkodasa. de ha 15-16ev alatti csajokat keresel akkor megnyugtatlak hogy nem nagyon kapsz...
2010. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hófehérkét tudnám ajánlani, max. a törpékre kell féltékenynek lenni... Igazibb sajnos nincs. :)
2010. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
26 vagyok. és a velem egyidősek közül aki még nem kelt el annak oka van.de lehet hogy ez csak az én tévhitem. ded ez a tapasztalatom.
2010. jún. 5. 08:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen sajnos szabad lányt találni aki nem foglalt , és emellett kedves csinos és értelmes is az elég nehéz. Sőt nagyon nehéz ilyet találni nem minden bokorban terem az tuti. Nekem 5 hónapomba telt míg találtam egy ilyet de már együtt vagyunk 9 hónapja.


Azt tudom mondani továbbra is ismerkedj de próbáld meg nem túl közel engedni őket magadhoz míg meg nem ismered őket, és amíg nem ismered őket nem szabad szeretned és szerelmesnek lenned mert nem éri meg. Tudj meg róla mindent ismerd meg és csak utána táplálj iránta mély érzelmeket.


26/f

2010. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Veled egykorú vagyok. Szerintem rossz helyen keresgélsz. A 24 feletti lányok azért már nem ilyenek. Igaz, oka van , hogy egyedül vagyok. Jó időbe telt, hogy túltegyem magam egy csalódáson.
2010. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát eddig peched volt. De garancia egyik lányhoz sincs. Igaz, mi, tökéletes férfiak sem vagyunk Istenek. /Na jó, én igen/.
2010. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden nő hazudik... ÉS mindegyikben lehet csalódni!:(
2010. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem minden nő hazudik! Én például eddig mindig hiába voltam szerelmes, sztem a fiúk hazudnak mindig!
2010. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!