Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy elhívjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy elhívjátok a lányt második randira, de addig nem beszéltek vele minden nap?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Legtöbbször így van. Ha mindent megbeszélünk neten, akkor mi marad randira? 🤔
2018. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális.
2018. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy nekem jó így, mert csak jobban várom a következőt és nem igénylem a folytonos csetelést, de közben aggódok is, hogy lehet nemis érdeklem..
2018. jan. 17. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Persze! Ha sok idö telik el a ket randi között, azert elözö nap burkoltan rakerdezek, hogy meg all -e a randi.


Pl.: Jol emlekszem, hogy 18.00 orat beszeltünk meg, ugye?

Ha pedig az idöpont lefixalasa volt az utolso üzenet, akkor inkabb olyat, hogy van -e ötlete, hogy rossz idö eseten hova menjünk stb. De sosem azt, hogy "Ugye, all meg a tali?" es ehhez hasonlok.


Egy esetleg kialakulo parkapcsolatban sem fogok minden nap keresni, amikor semmi erdekes nem törtent. Nem szeretnem, hogy ilyenkor meg ugy erezze, hogy megvaltoztam vagy alabb hagyott erdeklödesem stb.

2018. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van igen. Én első randi előtt sem szoktam kommunikálni csak azért, hogy csevegjek. Rutin üzenetet természetesen küldök, afféle jelentést, de ez minden.

Ha a lány csevegni akar, ír egy üzenetet. Ha én írok, annak mindig oka van.

2018. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így nem megyek el a randira. Csak ha addig is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot
2018. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ismered a nőket! Ha ezt csinálod, elveszti az érdeklődését előbb-utóbb. (Közben felkelti más.)
2018. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányként azt mondom,hogy kell a kapcsolatot tartani, mert ez az ismerkedési időszak. Hogy ismered meg a másikat, ha már az elején elfogytak a témák? A mostani párommal az első randi után minden nap találkoztunk és beszéltünk, hogy hova menjünk és mihez lenne kedvünk...stb. Pedig soksor hajnalba ment dolgozni és este 10-kor végzett... Mindketten tettünk erőfeszítéseket,hogy megismerjük egymást és oldjuk a hangulatot, ami két idegen ember között van. Ha nem tettük volna,akkor a 5-dik randin is azt érzem nem tudok semmit róla. A mai napig mind a ketten dolgozunk,hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz (idén lesz az esküvőnk). Sokat beszélgetünk, ami hihetetlen, hogy hetente, 2 hetente hoz virágot és én is azt főzöm,amit kíván. Hozok neki sört, csokit szoktam csempészni a másnapra csomagolt ebédje mellé...stb. A virág pedig onnan jött,hogy ahol lakott volt egy bácsi,aki minden héten vitte a nejének a virágot. Járni sem tudott az öreg,de a virágboltig lebotorkált és boldogan vitte haza, erre azt mondta,hogy ő is ilyen férj akar lenni és ilyen kapcsolatot akar. Mi elhatároztunk,hogy együtt öregszünk meg és mindig van miről beszélgetni. Most tedd emellé azt,hogy már az első randi után elfogynak a szavak... L\31
2018. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!