Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti az első randi után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti az első randi után, mennyit vártok, hogy elhívjátok a következőre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 1 napon belül mindig jelentkezek, ha van folytatás, ha nincs. Van aki 3 napos szabályt tartja be, de úgy gondolom, ha valaki hiányzik is látni-hallani akarod akkor megragadsz minden lehetőséget. A mostani párommal 8 órát bírtam ki, lefeküdtem aludni és mikor felkeltem mentem is hozzá, az anyós nem tudott elkergetni. :)
2017. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 napja randiztunk, célozgatott, hogy lesz következő alkalom, de még nem kérdezett rá. Van esély folytatásra?
2017. febr. 21. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd el te!

Max offol, de legalább kiderül

2017. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 nap hülyeség.

Első randi végén ki kell deríteni valamennyire, hogy milyen esély van egy másodikra, ott elég sok minden eldől és ha jók az esélyek akkor másnap jöhet. Ha meg látod, hogy nagyon jók, akkor már egyből mehet!

2017. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól éreztem magam, akkor a végén közlöm vele, ha neki is jó volt, akkor megkérdezem, hogy mikor láthatom legközelebb/kereshetem-e holnap. Ha jó volt, akkor minek várni, meg trükközni a 3 nappal?

#2-nek: ha mondta, akkor valószínűleg lesz. Ha akarod, keresd te, örülni fog neki.

2017. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az első tandin minden klappol azaz (tökéletes) ami aznap kiderül hogy van e értelme folytatni, ha igen :) akkor meg aznap megbeszelem vele hogy mikor láthatom öt mihamarabb. :)
2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!